Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Výuková videa - Projekt číslo: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_039/0008213

V rámci projektu „Specializační vzdělávání v oboru nemocniční a veřejné lékárenství a dalších farmaceutických oborů“ byla vytvořena dvě níže uvedená odborná výuková videa.

Projekt číslo: CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_039/0008213

Příprava zvlášť náročných lékových forem

Délka videa: 12:46

Výukové video slouží k seznámení farmaceutů/lékárníků s procesem přípravy sterilních léčivých přípravků a zvlášť náročných lékových forem. Účastníci specializačního vzdělávání získají ucelený pohled na danou problematiku, získají praktické informace o hlavních zásadách přípravy, včetně platné legislativy. Video mapuje kontinuálně celý proces přípravy, kde je rovněž kladen důraz na bezpečnou manipulaci s léčivy a zdravotnickými prostředky.

Příprava vybraných nesterilních lékových forem

Délka videa: 12:27

Výukové video slouží k seznámení farmaceutů/lékárníků s procesem přípravy nejčastěji připravovaných lékových forem, které jsou připravovány jak v nemocničních, tak veřejných lékárnách. Výukové video je zaměřeno především na přípravku čípků, tobolek, mastí. V rámci videa jsou účastníci informováni o správné přípravě, skladování a označování jednotlivých lékových forem. Je zde opakovaně zdůrazněno dodržování správné lékárenské praxe.