Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Přípravné kurzy před aprobační zkouškou

Aktuality

Od zkouškového období podzim 2022 nově platí u ústní zkoušky odevzdání případových studií hned při registraci na zkoušku (u všeobecných lékařů u 1. termínu zkoušky). Komise si vybere, která případová studie a kdy bude obhajována.


Od zkouškového období podzim 2020 je nově zavedena povinnost dostavit se na zkoušku s pozvánkou, která bude kontrolována při registraci na danou část zkoušky.

Kurzy pro období jaro 2024

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (dále jen IPVZ) organizuje 2x ročně přípravné kurzy před aprobačními zkouškami (užitečné pro písemnou i ústní část). Dosavadní absolventi přípravných kurzů mají až v 50 % větší úspěšnost u jednotlivých částí aprobační zkoušky. Konkrétní termíny a místo konání přípravných kurzů jsou níže uvedeny a zájemci se mohou přihlásit přímo přes klientský systém IPVZ na uvedených odkazech.

Kurzy probíhají v českém jazyce, proto je třeba mít alespoň základní znalost českého jazyka. Asistence tlumočníka není možná.

Účastnický poplatek je nutné zaplatit předem bankovním převodem nebo v pokladně Hotelu ILF před zahájením kurzu. Údaje pro platbu budou uvedeny v pozvánce na kurz, kterou obdržíte poté, co se na kurzy přihlásíte.

Součástí otázek písemné části budou i otázky z problematiky první pomoci. Od jara 2019 proto můžete absolvovat i Přípravný kurz první pomoci před aprobačními zkouškami.

Přípravný kurz první pomoci před aprobačními zkouškami
15.1. – 17.1.2024 Praha 10, Ruská 85, IPVZ

Kurz – Vybrané kapitoly ze zubního lékařství před aprobačními zkouškami
12.2.2024 - 16.2.2024 Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF

Kurz – Vybrané kapitoly ze všeobecného lékařství před aprobačními zkouškami
12.2.2024 - 22.2.2024 Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF

Kurz – Náhlé příhody ve stomatologické ordinaci
(termín dle dohody se školitelem) Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF

Вы хотите научиться говорить по-чешски как можно лучше и быстрее? Запишитесь на наши интенсивные курсы!

Интенсивные курсы чешского языка идеальны для тех, кому необходимо использовать чешский язык на работе или в повседневной жизниs.

Больше