Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Ubytování pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ

Základní informace

Pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ konaných v Praze nabízíme ubytování a stravování v tříhvězdičkovém Hotelu ILF.

V ceně ubytování je bohatá bufetová snídaně. Všechny pokoje s vlastní koupelnou jsou nekuřácké, vybavené TV a Wi-Fi připojením k internetu. Příjemným bonusem je i výhled na různé pražské části.

V době odpočinku si Vás dovolujeme pozvat do naší hotelové restaurace s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně, popřípadě na drink do kavárny s příjemným posezením na letní terase.

Důležité upozornění

Rezervaci ubytování proveďte v přihlášce na vzdělávací akci, jinak bychom nemohli potvrdit zvýhodněnou cenu.

Provádění změn v požadavcích na ubytování je možné na rezervačním oddělení Hotelu ILF nejdříve 10 dnů před zahájením akce. Do této doby je Vaše přihláška na studijním oddělení (instruktorka akce).

Účastníkům vzdělávacích akcí je garantováno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji. V případě volných kapacit, je možné přidělit jednolůžkový pokoj. Tento požadavek je nutné mít předem potvrzen.

Ceník 

Ubytování pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ (vztahuje se na hosty cestující společně, z nichž alespoň jeden z ubytovaných je lékař, farmaceut, stomatolog, lékařský inženýr, člen České lékařské komory, České lékárnické komory, České stomatologické komory, a doloží svůj titul osobním dokladem při platbě. Dále se vztahuje na ubytování účastníků akcí IPVZ, organizovaných studijním oddělením) je poskytováno za zvýhodněné ceny:

Ubytování účastníků akcí IPVZ

lůžko ve dvoulůžkovém pokoji 750 Kč
jednolůžkový pokoj 1100 Kč
dvoulůžkový pokoj 1500 Kč
třílůžkový pokoj 2250 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc a jsou platné od 1. 1. 2024 do 20. 12. 2024. V ceně je zahrnuto DPH, poplatek za pobyt a snídaně bufetového typu. Jedním lůžkem se rozumí cena za pobyt v dvou či třílůžkovém pokoji spolu s jinými klienty.

Adresa:

Hotel ILF ***
Budějovická 743/15
140 00 Praha 4 - Michle
www.hotel-ilf.cz

Facebook: https://www.facebook.com/Hotel.ILF.Praha/

Kontakty:

rezervační oddělení:

Po-Pá  8:00 - 16:00
tel.: 261 092 373
tel.:  261 092 370
e-mail: booking@hotel-ilf.cz

recepce:

Po-Ne 0:00 - 24:00
tel.: 261 092 333
e-mail: recepce@hotel-ilf.cz

Podrobné informace:

Podrobné informace naleznete přímo na stránkách Hotelu ILF
www.hotel-ilf.cz