Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Ubytování pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ

Základní informace

Pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ konaných v Praze nabízíme ubytování a stravování v tříhvězdičkovém Hotelu ILF.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Část pokojů je zařízena pro studijní potřeby lékařské klientely.

V době odpočinku si Vás dovolujeme pozvat do naší hotelové restaurace s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně, popřípadě na drink do kavárny s příjemným posezením na letní terase.

Důležité upozornění

Rezervaci ubytování proveďte v přihlášce na vzdělávací akci, jinak bychom nemohli potvrdit zvýhodněnou cenu.

Provádění změn v požadavcích na ubytování je možné na rezervačním oddělení Hotelu ILF nejdříve 10 dnů před zahájením akce. Do této doby je Vaše přihláška na studijním oddělení (instruktorka akce).

Účastníkům vzdělávacích akcí je garantováno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji. Pouze v případě volných kapacit, je možné přidělit jednolůžkový pokoj. 

Ceník 

Ubytování pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ (vztahuje se na hosty cestující společně, z nichž alespoň jeden z ubytovaných je lékař, farmaceut, stomatolog, lékařský inženýr, člen České lékařské komory, České lékárnické komory, České stomatologické komory, a doloží svůj titul osobním dokladem při platbě. Dále se vztahuje na ubytování účastníků akcí IPVZ, organizovaných studijním oddělením) je poskytováno za zvýhodněné ceny:

Ubytování účastníků akcí IPVZ

lůžko ve dvoulůžkovém pokoji 670 Kč
jednolůžkový pokoj 970 Kč
dvoulůžkový pokoj 1340 Kč
třílůžkový pokoj 2010 Kč

Uvedené ceny jsou za jednu noc a jsou platné od 1.1.2022. V ceně je zahrnuto DPH, poplatek za pobyt a snídaně bufetového typu. Ceny platí po celý rok. Jedním lůžkem se rozumí cena za pobyt v dvou či třílůžkovém pokoji spolu s jinými klienty.

Adresa:

Hotel ILF
Budějovická 15/743
Praha 4 - Michle
140 00

Kontakty:

rezervační oddělení:

Po-Pá  8:00 - 16:00
tel.: 261 092 373
tel.:  261 092 370
fax: 261 261 846  
e-mail: booking@hotel-ilf.cz

recepce:

Po-Ne 0:00 - 24:00
tel.: 261 092 333
fax: 261 261 860
e-mail: recepce@hotel-ilf.cz

Podrobné informace:

Podrobné informace naleznete přímo na stránkách Hotelu ILF
www.hotel-ilf.cz