Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Nabídka pracovních míst ve zdravotnictví

Praktické lékařství pro dospělé ve městě Kelč - datum zveřejnění 3.4.2019

Soukromá společnost Kagan Medicine s.r.o. hledá lékaře/lékařku od 1.1.2020  na plný úvazek  pro ambulanci  praktického lékařství pro dospělé ve městě Kelč, v blízkosti měst Valašské Meziříčí, Hranice na Moravě, Bystřice pod Hostýnem.

Lékař/ka - datum zveřejnění 29.3.2019

Plasma place s.r.o. pro nově připravované pobočky v centru měst Jihlava, Ústí nad Labem a České Budějovice přijmeme lékaře/lékařku.

Lékař/-ka - paliatr - datum zveřejnění 7.3.2019

Mobilní hospic Sdílení o. p. s. v Telči přijme lékaře/-ku - paliatra.

Lékař

VĚZNICE ORÁČOV, okr. Rakovník přijme do pracovního poměru nebo na Dohodu o pracích konaných mimo pracovní poměr lékaře - datum zveřejnění 30.1.2019

Ortoped s atestací se způsobilostí vykonávat funkci odborného zástupce - datum zveřejnění 17.1.2019

Společnost SALAEGRO A.J.C.,s.r.o. provozující polikliniku v Novém Boru a dále poskytující zdravotní služby v oborech CHIRURGIE, ORTOPEDIE, DIABETOLOGIE, RADIODIAGNOSTIKA (RTG, SONO), REHABILITACE, hledá ambulantního specialistu: ortopeda s atestací se způsobilostí vykonávat funkci odborného zástupce.

Pronájem vybavené ordinace praktického lékaře - datum zveřejnění 14.12.2018

Český rozhlas nabízí pronájem ordinace praktickému lékaři v budově na Vinohradské 12, Praha 2

VŠEOBECNÝ PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DOSPĚLÉ - datum zveřejnění 16.10.2018

Pozice Všeobecného praktického lékaře pro dospělé do ordinace na pracovišti v Moravské Ostravě

Praktický lékař do nové ordinace v Rakovníku - datum zveřejnění 27.7.2018

Psycholog - datum zveřejnění 27.05.2018

Centrum sociálních služeb Praha přijme do RIAPSu ve spolupráci s Trianglem – centrem pro rodinu klinického psychologa na úvazek 0,5.

Psychiatr - datum zveřejnění 27.5.2018

Centrum sociálních služeb Praha přijme do RIAPSu ve spolupráci s Trianglem – centrem pro rodinu dětského a dorostového psychiatra na úvazek 0,5. 

Lékař se specializovanou způsobilostí v oblasti nukleární medicíny - datum zveřejnění 7.3.2018

Zdravotnické zařízení Prague Medical Care Department s.r.o. poskytující zdravotní péči v Ústřední Vojenské nemocnici pro oddělení nukleární medicíny přijme lékaře se specializovanou způsobilostí v oblasti nukleární medicíny.