Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Platební podmínky účastnických poplatků u vzdělávacích akcí

Účastnické poplatky (kurzovné)

Předběžná cena účastnických poplatků je uvedena přímo u každé vzdělávací akce.

Platba účastnických poplatků je nutná předem. Informace o částce a bankovním spojení je zasílána v pozvánce na akci.

V případě platby účastnického poplatku na místě konání vzdělávací akce, bude účastnický poplatek navýšen o 242,- Kč.

Informace o plátci účastnického poplatku

Při vyplňování přihlášky na vzdělávací akci je nutné vyplnit plátce účastnického poplatku. Tento údaj bude následně vyplněn na daňovém dokladu/faktuře, který je vydáván po absolvování vzdělávací akce. Prosíme o důkladnou kontrolu správnosti údajů o plátci. Změna údajů plátce na daňovém dokladu/faktuře po úhradě účastnického poplatku již není možná.

Vystavení a platba faktury pro účastníky vzdělávacích akcí

V případě požadavku na vystavení faktury se, prosím, obracejte na instruktorku příslušné vzdělávací akce. Informace je vždy uvedena v Detailu akce:

 Pro zpracování požadavku je vždy nutné uvést fakturační údaje (IČ, název odběratele, adresa odběratele). Fakturu lze vystavit pouze před zahájením vzdělávací akce.

Platbu je nutné provést s údaji uvedenými na faktuře nikoli pod variabilními symboly jednotlivých přihlášek! Stejně tak není možné uhradit vystavenou fakturu a paralelně provést platby za jednotlivé účastníky s jejich variabilními symboly.

Stravování

Pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ konaných v Hotelu ILF, (Budějovická 15) a v budově IPVZ (Ruská 85) je součástí vzdělávacích akcí občerstvení a oběd. Mimo tohoto občerstvení lze využít běžnou nabídku restaurace a kavárny Hotelu ILF.

Ubytování

Pro účastníky vzdělávacích akcí IPVZ jsou od 1.1.2023 stanoveny následující ceny.

jednolůžkový pokoj: 1080,- Kč/noc včetně DPH, snídaně a místního poplatku z pobytu
lůžko ve dvoulůžkovém pokoji: 740,- Kč/noc včetně DPH, snídaně a místního poplatku z pobytu

Zájemci o ubytování provedou rezervaci ubytování prostřednictvím přihlášky ke vzdělávací akci na studijním oddělení IPVZ nejpozději 14 dní před termínem akce. Účastníkům vzdělávacích akcí je garantováno lůžko ve dvoulůžkovém pokoji. V případě volných kapacit je možné přidělit jednolůžkový pokoj. Tento požadavek je nutné mít předem potvrzen.

Veškeré další informace a změny v ubytování (maximálně 10 dnů před termínem akce) včetně žádosti o jednolůžkové pokoje zajišťuje rezervační oddělení Hotelu ILF:

tel.: 261 092 373 370, e-mail: booking@hotel-ilf.cz.

Ceny mohou být upraveny v návaznosti na změny DPH.

Parkovné

Účastníci vzdělávacích akcí mohou parkovat svá vozidla na parkovišti Hotelu ILF  za poplatek 100,- Kč/den.