Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Volná místa

ŘEDITEL  INSTITUTU  POSTGRADUÁLNÍHO  VZDĚLÁVÁNÍ  VE ZDRAVOTNICTVÍ RUSKÁ 85, PRAHA 10 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice vedoucí (ho) subkatedry nukleární medicíny IPVZ. Kvalifikační předpoklady: specializovaná způsobilost v oboru nukleární medicíny, minimálně 10 roků praxe v oboru, pedagogická praxe, osobní a profesionální předpoklady pro řízení pedagogického pracoviště, morální bezúhonnost.

Přihlášky do výběrového řízení, doložené  osobním a profesním životopisem, fotokopiemi dokladů o kvalifikaci, přehledem o dosažené praxi, přehledem o vědecké a publikační činnosti, motivačním dopisem spolu s vizí vlastního působení na subkatedře, kopií „Osvědčení“ podle § 9 zákona č. 451/1991 Sb., výpisem z rejstříků trestů ne starším 3 měsíců, prohlášením o souhlasu s použitím osobních údajů podle zákona č 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, zasílejte do 3 týdnů po zveřejnění inzerátu na adresu :  Personální a mzdové oddělení IPVZ, Ruská 85, 100 05 Praha 10.

Datum zveřejnění: 03.07.2017

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, Ruská 85, Praha 10 hledá pro oddělení informačních technologií zaměstnance na obsazení pozice INFORMATIK/TECHNIK. Nástup: od 1.9.2017. Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek. Náplň práce: podpora koncových uživatelů, správa koncových stanic a periferních zařízení z hlediska jejich funkčnosti a bezpečnosti. Obsluha výukových prostor (učeben) a reprografických zařízení.

Požadavky: SŠ/VŠ, znalost PC, periferních zařízení a wifi sítí, výhodou základní znalost MS Active Directory, orientace v síťové problematice (TCP/IP, DNS, DHCP), ochota učit se novým věcem, schopnost řešit problémy, spolehlivost, pečlivost. Pozice je vhodná pro absolventy.

Nabízíme: dovolenou v rozsahu 5 týdnů, příspěvek na dovolenou po 1 roce zaměstnání, stravování na pracovišti, možnost dalšího vzdělávání, rehabilitační a rekondiční péči, práce v malém kolektivu.

Kontaktní osoba: Bc. G. Seifertová, e-mail: seifertova@ipvz.cz