Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Jak se přihlásit na vzdělávací akci IPVZ?

Následující kroky jednoduše popisují proces přihlášení na vzdělávací akce IPVZ pomocí těchto internetových stránek. Pokud  by vám níže uvedený postup nepomohl, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Registrace

Pokud se chcete přihlásit na vzdělávací akci IPVZ, je nutná registrace. Celý proces registrace Vám zabere nanejvýš několik minut. Registraci provádíte pouze jednou, a to při vašem prvním přihlášení na vzdělávací akci IPVZ. Vyplníte pouze pár základních informací o Vás a následně obdržíte přihlašovací údaje pro přihlášení do klientského systému.

Registraci můžete provést na adrese: /registrace-noveho-uzivatele.

Přihlášení do klientského systému

Po obdržení uživatelského jména a hesla se přihlašte do klientského systému pomocí přihlašovacího formuláře s názvem přihlášení do v pravé horní části.

Vyhledání vzdělávací akce

Pomocí vyhledávače ve vzdělávacích akcích si vyhledejte vzdělávací akci, o kterou máte zájem. Hledání naleznete na adrese: /vzdelavaci-akce/hledani-vzdelavaci-akce.

Přihlášení na vzdělávací akci

Přihlášení na akci samotnou provedete kliknutím na zelené tlačítko "přihlásit se na vzdělávací akci" v detailu vzdělávací akce, nebo kliknutím na odkaz "přihlásit" ve výsledcích hledání.