Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Archiv Aktualit

22.09.2022

Kolegové z UNICEF se rozhodli na partnerské bázi finančně podpořit již několik měsíců trvající projekt IPVZ - kurzy českého jazyka pro ukrajinské zdravotníky. Aktuálně se kurzů, které probíhají prezenčně i on-line, účastní 130 osob. V plánu je ale v tuto chvíli celkový počet zhruba 700 osob. Více podrobností se dočtete přímo v článku na webu UNICEF.

12.09.2022
Právě jsme vydali nové číslo našeho newsletteru iPVZ PLUS.
Přečtete si podzimní číslo plné informací na adrese https://www.ipvz.cz/ipvz-plus/2022-4/index.html nebo se nově přihlaste k jeho pravidelnému odběru emailem na adrese https://www.ipvz.cz/ipvz-plus-prihlaseni-k-odberu.
07.09.2022

Dnes jsme spustili nové webové stránky Hotelu ILF, který je součástí IPVZ a kde probíhají naše vzdělávací akce. Ty jsou nyní přehlednější a snadněji se dostanete k hledaným informacím i k objednávkám služeb. Na webu mj. nově najdete také kompletní přehled všech výukových prostor, inovovanou nabídku restaurace, baru i kavárny a také speciální nabídky. 

01.09.2022

IPVZ letos na začátku prázdnin spustil další komunikační platformu, která má edukovat odbornou veřejnost, zejména pak všeobecné praktické lékaře. Jedná se o sérii podcastů s názvem Praktici. Rozhovory s jednotlivými odborníky vedou praktičtí lékaři a zabývají se tématy, které jsou pro jejich práci velmi zajímavé a důležité, ale ve své praxi se s nimi třeba nesetkávají tak často. Proto si praktičtí lékaři zvou do studia specialisty z jiných oborů. Podcast Praktici chce nacházet společnou řeč praktických lékařů se specialisty a přáním jeho autorů je, aby následně výsledky sdílených zkušeností dokázali praktičtí lékaři využít ve svých ordinacích. Podcast Praktici je možné sledovat na sociálních sítích jako je Twitter a Facebook, na kterých pravidelně zveřejňujeme informace každý pátek. Díly vychází každých 14 dní v pátek a budeme o nich informovat právě na sociálních sítích. Celé podcasty je možné poslouchat také na Apple podcasts či Spotify.

30.06.2022

Dobrovolnictví ve zdravotnictví je vědomá, svobodně zvolená činnost ve prospěch druhých, poskytovaná ve zdravotních službách lidmi, kteří sami nejsou zdravotníky. Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ) tuto aktivitu podporuje, a proto se před časem zapojil do projektu vzdělávání a vyškolení koordinátorů dobrovolníků ve zdravotnických zařízeních. Cílem bylo vytvořit unikátní a akreditovaný kurz, ve kterém účastníci získají nejen znalosti, ale zejména v praxi využitelné dovednosti.

28.06.2022

Právě jsme vydali nové číslo našeho newsletteru iPVZ PLUS. Přečtete si letní číslo plné informací na adrese https://www.ipvz.cz/ipvz-plus/2022-3/index.html nebo se nově přihlaste k jeho pravidelnému odběru emailem na adrese https://www.ipvz.cz/ipvz-plus-prihlaseni-k-odberu.

27.06.2022

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ) dnes mimořádně navštívil ukrajinský velvyslanec v České republice J. E. Jevhen Perebyjnis. Cílem této návštěvy bylo zúčastnit se části výuky jazykového kurzu češtiny pro ukrajinské zdravotníky a podpořit je v jejich úsilí. Zároveň proběhlo i jednání s ředitelkou IPVZ Irenou Maříkovou, která velvyslance Ukrajiny seznámila se stávajícími i plánovanými aktivitami Institutu v oblasti vzdělávání a podpory ukrajinských zdravotníků a možnostmi jejich začlenění do systému českého zdravotnictví.

21.06.2022

"Detekce poranění způsobených násilím" nový mimořádný kurz, určený pro VPL, PLDD, psychiatry a vězeňské lékaře. Termín se blíží, proběhne již 23. 6. Tématem kurzu je týrání a zneužívání z pohledu soudního lékařství, úrazové změny poškozených, jejich popis a dokumentace lékařem a také forenzní aspekty lékařské dokumentace.

31.05.2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
přinášíme Vám další číslo našeho elektronického zpravodaje iPVZ PLUS. Přinášíme aktuální informace o vzdělávání ukrajinských zdravotníků, pro které naše katedra Škola veřejného zdravotnictví připravila sérii bezplatných krátkých videí (webcastů). Dále se dočtete zajímavosti o mezioborové konferenci s názvem Poruchy autistického spektra: od včasného rozpoznání k možnostem řešení v raném věku, kterou jsme pořádali ve spolupráci s Centrem Terapie Autismu. Chybět nebudou tradičně ani novinky z Hotelu ILF.

25.05.2022

IPVZ pro vás připravil nabídku vzdělávacích akcí pro druhé pololetí roku 2022.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...