Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Archiv Aktualit

14.1.2019

Ředitel IPVZ vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice VEDOUCÍ PRACOVIŠTĚ (KATEDRY) MIKROBIOLOGIE IPVZ.

9.1.2019

Rádi bychom se s vámi podělili o pozitivní hodnocení Hotelu ILF. Klienti Hotel.cz byli v roce 2018 se službami Hotelu ILF spokojeni a udělili pozitivní hodnocení. Na základě recenzí skutečných hostů ocenil...

17.12.2018

IPVZ nabízí vzdělávání prostřednictvím interaktivních e-learningových kurzů. Jednotlivé termíny e-kurzů na první pololetí 2019 jsou zveřejněny v seznamu vzdělávacích akcí. V současné době jsou k dispozici témata: Oční problematika pro všeobecné praktické lékaře, Kožní problematika pro všeobecné praktické lékaře, Lícní nerv, Resuscitační a postresuscitační péče o novorozence (pro lékaře) a Základy práce s osobními údaji při poskytování zdravotních služeb.

14.12.2018

Vážení kolegové, rádi bychom Vás upozornili na nový typ kurzů, který zavádí ve větším počtu katedra radiologie pro rok 2019.

Jedná se o tzv. „hands-on“ jednodenní monotematické kurzy v radiologii.

Každého z kurzů se zúčastní pouze omezený počet devíti účastníků.  Jednotliví účastníci samostatně hodnotí a popisují na pracovních stanicích s dvěma monitory anonymizovaná CT, PET/CT a MR vyšetření (u malých dětí též prosté snímky) s obvyklými i vzácnějšími nálezy. 

29.11.2018

IPVZ pro vás připravil nabídku vzdělávacích akcí pro první pololetí roku 2019.

19.11.2018

Výukové pracoviště pro vzácná onemocnění IPVZ ve spolupráci s Českou internistickou společností ČLS JEP připravilo nový druh vzdělávacích aktivit v podobě krátkých edukačních videí s tematikou vybraných vzácných onemocnění. 

19.10.2018

Obsahy jednotlivých základních kmenů, které byly zveřejněny dne 9.10.2018 ve vyhlášce č. 221/2018 Sb., o vzdělávání v základních kmenech lékařů, najdete pod tímto odkazem https://www.ipvz.cz/lekari-zubni-lekari-farmaceuti/vzdelavaci-programy/Zakladni-kmeny-lekaru-z-roku-2018 nebo pod jednotlivými pedagogickými pracovišti IPVZ.

10.10.2018

Dovolujeme si Vás pozvat na kurz, který pořádá Škola veřejného zdravotnictví IPVZ na téma: Zadávání veřejných zakázek v oblasti informačních systémů. Lektorem kurzu je JUDr. Michal Krenk, Ph.D., soudce Vrchního soudu v Praze a Ing. Michael Trezzi, CSc., soudní znalec v oborech elektronika, elektrotechnika, spoje a ekonomika. Kurz je určen pro právníky a pracovníky IT oddělení zdravotnických zařízení, zdravotních pojišťoven a správních úřadů.

9.10.2018

Prohlédněte si naši nabídku vzdělávacích akcí na druhou polovinu měsíce října, na které je možné se ještě přihlásit. Nepropásněte termín a vyberte si vzdělávací akci přímo pro Vás.

2.10.2018

Vážení, 
dovolujeme si Vás pozvat na kurz, který pořádá Škola veřejného zdravotnictví IPVZ na téma: Zadávání veřejných zakázek ve zdravotnictví. Seminář je určen pro právníky, obchodníky a další odborné pracovníky ve zdravotnictví, kteří při pořizování dodávek, služeb či stavebních prací aplikují právní předpisy upravující zadávání veřejných zakázek a všem pracovníkům, kteří se touto problematikou ve zdravotnictví zabývají. Lektorem kurzu je JUDr. Michal Krenk, Ph.D., soudce Vrchního soudu v Praze, který se na oblast veřejných zakázek ve zdravotnictví dlouhodobě specializuje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...