Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Archiv Aktualit

12.3.2019

Rádi bychom vás informovali, že pedagogické pracoviště Všeobecné praktické lékařství zveřejnilo inovované atestační otázky/okruhy 2019 v oboru VPL, platné již od jarního semestru tohoto roku.

4.3.2019

Dovolujeme si vás pozvat na kurz Školy veřejného zdravotnictví na téma Nájemní smlouvy ve zdravotnictví, který se koná 20. 3. 2019 v Praze. Cílem kurzu je seznámení účastníků přednášky s právní úpravou nájemních a pachtovních smluv platnou od 1.1.2014, upozornit na náležitosti platných smluv, možné pronajímatele a nájemce a řádné způsoby skončení nájemních vztahů.

28.2.2019

IPVZ nově nabízí e-kurz Praktické použití epidemiologických studií, na jehož běhy se můžete přihlásit.

9.2.2019

Od 1.1.2019 platí nová výše poplatků za logbook a průkaz odbornosti.

Nová cena za logbook je 220 Kč a za průkaz odbornosti 330 Kč. Na žádostech podávaných přes aplikaci EZP, jsou uvedené ještě ceny původní, avšak IPVZ bude již vyžadovat poplatky podle nového ceníku.

8.2.2019

IPVZ se stalo strategickým partnerem projektu SIDECAR v rámci programu Erasmus +. Cílem tohoto projektu je vytvořit “evidence-based” kurikulum, složené z modulů a materiálů, které poskytne prostředí pro získání dovedností a kompetencí pro péči o lidi žijící s demencí a tím nabídne nový model vzdělávání, který bude sloužit jako milník pro stanovení obsahu a formy vzdělávání ve spolupráci se skupinami akademických odborníků, jedinci i institucemi. 

7.2.2019

Dosud neexistoval jednoduchý způsob, jak by mohl český lékař rychle nahlédnout do cizojazyčné zdravotní dokumentace. Nyní se Česká republika postupně zapojuje do celoevropského systému přeshraniční výměny zdravotních dat, konkrétně "pacientského souhrnu". Umožní to projekt NIXZD pod vedením týmu Kraje Vysočina, který navazuje na Národní strategii elektronického zdravotnictví, mezinárodní i národní infrastrukturu elektronických identit dle nařízení eIDAS a základních registrů ČR.

Pojďme se společně podívat na to, co se skrývá v tomto projektu vedeném pod hlavičkou Evropské unie.

4.2.2019

Rádi bychom vám nabídli náš kurz určený speciálně pro nelékařské zdravotnické pracovníky - Základy hodnocení EKG křivek pro nelékaře.

Kurz bude probíhat v rámci 5 dnů v termínu od 14. 3. do 2. 5. 2019 (konkrétně se jedná o 14. 3., 28. 3., 11. 4., 25. 4. a 2. 5. 2019 vždy od 14 do 18 hodin).

Program kurzu: Historie a principy EKG, historie elektrokardiografie, klidový a akční potenciál, převodní systém srdeční, anatomie a fyziologie, technické zapojení EKG svodů, elektrokardiograf. A dále poruchy vedení, Sick sinus syndrom, AV blokáda, EKG obraz jednotlivých druhů stimulovaných rytmů, poruchy vnitřního prostředí v EKG obraze, hyperkalemie, hypokalemie, hyperkalcemie a hypokalcemie a mnohé další.

29.1.2019

IPVZ nově nabízí studium e-kurzu EBM – z pohledu klinické epidemiologie, na jehož termíny se můžete přihlásit v seznamu vzdělávacích akcí.

9.1.2019

Rádi bychom se s vámi podělili o pozitivní hodnocení Hotelu ILF. Klienti Hotel.cz byli v roce 2018 se službami Hotelu ILF spokojeni a udělili pozitivní hodnocení. Na základě recenzí skutečných hostů ocenil...

17.12.2018

IPVZ nabízí vzdělávání prostřednictvím interaktivních e-learningových kurzů. Jednotlivé termíny e-kurzů na první pololetí 2019 jsou zveřejněny v seznamu vzdělávacích akcí. V současné době jsou k dispozici témata: Oční problematika pro všeobecné praktické lékaře, Kožní problematika pro všeobecné praktické lékaře, Lícní nerv, Resuscitační a postresuscitační péče o novorozence (pro lékaře) a Základy práce s osobními údaji při poskytování zdravotních služeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...