Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Archiv Aktualit

23.09.2021

Ředitel Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví (IPVZ) vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice náměstka pro vědu a výzkum IPVZ.

20.09.2021

IPVZ připravuje výstavbu unikátního vzdělávacího simulačního centra

V současné době finalizujeme jednání o zahájení výstavby simulačního centra zaměřeného na obory anesteziologie a intenzivní a urgentní medicíny. Jedná se o zcela nové a unikátní centrum pro praktické vzdělávání a nácvik reálných situací v oblasti akutní medicíny. V následujících čtyřech letech by tak mělo vzniknout jedno z nejmodernějších výukových pracovišť tohoto druhu v Evropě. Více se dočtete v tiskové zprávě.

08.09.2021

V pondělí 6. září proběhl v Senátu Parlamentu ČR seminář v podobě kulatého stolu na téma „Nedostatek praktických lékařů pro dospělé“. Na semináři vystoupil s odborným příspěvkem nazvaným „Stav a novinky v postgraduálním vzdělávání praktických lékařů“ i ředitel IPVZ doc. MUDr. Roman Škulec, Ph.D. Nadějí do budoucna jsou absolventi lékařských fakult, pro které se změní nejen podmínky práce, ale zejména se zatraktivní systém vzdělávání a specializačního výcviku. Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.  

06.09.2021

Zkouška po ukončení vzdělávání v interním kmeni pro všeobecné praktické lékaře
Vážení uchazeči o složení zkoušky po ukončení vzdělávání v interním kmeni pro všeobecné praktické lékaře, podle aktuálně platných norem není IPVZ oprávněn tuto zkoušku realizovat. Obraťte se proto prosím, na kteroukoliv lékařskou fakultu, která se podílí na specializačním vzdělávání lékařů.
Roman Škulec, ředitel IPVZ

01.09.2021

Od 20.8.2021 se můžete přihlásit ke studiu Specializačního e-kurzu– Základy zdravotnické legislativy, etiky a komunikace v termínu 23.9. – 23.10.2021. Přihlášení je dostupné na adrese https://www.ipvz.cz/vzdelavaci-akce/56154-specializacni-e-kurz-zaklady-zdravotnicke-legislativy-etiky-a-komunikace.

30.08.2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dostává se Vám do rukou první číslo nového elektronického zpravodaje iPVZ PLUS v podobě newsletteru, který pro vás připravil Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Hlavní náplní naší práce je připravovat odborné vzdělávací akce pro vás, odborníky z různých zdravotnických profesí a oborů, a proto bychom vás rádi pravidelně informovali o všem důležitém, co se v oblasti vzdělávání ve zdravotnictví děje a o všech novinkách, které jsme pro vás nachystali.

12.08.2021

Nenechte si ujít mimořádný kurz „Základy intenzivní péče o pacienty s COVID-19 pro lékaře i nelékaře“, který je určen pro lékaře i nelékařské zdravotnické pracovníky, kteří nepracují na jednotce intenzivní péče, ale v případě další vlny pandemie COVID-19 mohou být povoláni k péči o kriticky nemocné. Na kurzu se dozvíte pragmatický souhrn zásad intenzivní péče o pacienty se střední a těžkou formou COVID-19.

09.07.2021

Obor Klinická genetika OPLM bude mít od podzimu 2021 nové aktualizované otázky k atestační zkoušce. Platné znění naleznete zde.

23.06.2021

Na trhu vzdělávání má být maximálně pestrá nabídka.

Začátkem června nastoupil do funkce ředitele Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví doc. MUDr. Roman Škulec, Ph.D..

Chce podpořit vědu, hýčkat praktické lékaře a využít nečekaně nabyté zkušenosti s online vzděláváním. Více se dozvíte v článku na webu tribune.cz

23.06.2021

Seznam úspěšných žadatelů o dotaci na rezidenční místa pro rok 2021
Ministerstvo zdravotnictví uveřejnilo seznam úspěšných žadatelů o dotaci na rezidenční místa pro rok 2021 v Programu č. 2 – celá doba specializačního vzdělávání v souladu s § 21ab odst. 2 zákona č. 95/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání odborné způsobilosti a specializované způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání lékaře, zubního lékaře a farmaceuta ve znění pozdějších předpisů. Více informací naleznete na webových stránkách MZ ČR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...