Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Archiv Aktualit

22.9.2020

Výuka v IPVZ pokračuje. IPVZ i nadále postupuje při konání svých vzdělávacích akcí dle aktuálních nařízení vlády. Se zvýšenou pozorností dbáme na hygienická opatření na našich akcích. Vybrané vzdělávací akce budeme postupně realizovat formou online vzdělávání (webináře, webcasty a e-kurzy). Účastníci budou o případných změnách informováni instruktorkou příslušné vzdělávací akce.

Na jaře tohoto roku se podařilo velmi rychle přejít na online vzdělávání a přijali jsme taková opatření, že žádný z přihlášených zájemců o atestaci, ani žádný uchazeč o aprobační zkoušku nemusel z důvodů nedostatečného organizačního či technického zázemí zkoušku odložit. Pevně věříme, že tomu tak bude i v nadcházejícím období.

15.9.2020

Z důvodů preventivního hygienického opatření jsou zaměstnanci kuchyně hotelu ILF rozděleni na dvě samostatné směny. Z tohoto důvodu se v rámci realizace vzdělávacích akcí bude od 21.9.2020 do odvolání vařit k obědu pouze jedno hlavní jídlo.
Děkujeme za pochopení.

7.9.2020

Rozhodnutím ředitele IPVZ je s účinností od středy 9. 9. 2020 zavedeno povinné užívání roušek v prostorách IPVZ (Ruská i Hotel ILF). Účastníci si povinně zajistí ochranu obličeje (rouška, respirátor). Toto opatření se týká účastníků všech vzdělávacích akcí. Před zahájením vzdělávací akce bude účastníkům měřena tělesná teplota.

4.8.2020

Nenechte si ujít mimořádný prázdninový webinářPředepisujeme správně antibiotika v ambulantní praxi?

Cílem webináře je seznámit lékaře s tím, jaká je součastnost antibiotické preskripce v ČR, jaká rizika vyplývají z nevhodného užívání antibiotik, co můžeme udělat pro zlepšení antibiotické preskripce, která antibiotika jsou vhodná pro rutinní použití a jak postupovat při léčbě respiračních, urogenitálních, kožních a vybraných systémových nákaz v ambulantní praxi.

13.7.2020

IPVZ se stále snaží, aby se u nás lektoři i účastníci vzdělávacích akcí cítili zcela bezpečně. V době vyhlášení nouzového stavu jsme museli omezit pořádání vzdělávacích akcí. Protože však víme, jak je vzdělávání důležité a nejde ho jen tak opustit, podařilo se nám v krátkém čase uspořádat a zorganizovat 78 akcí pořádaných online či kombinovanou formou. Využili jsem naplno naše online studio, odkud naši lektoři přednášeli prostřednictvím webových prostředí. Akcí se zúčastnilo více než 3 000 uchazečů. Pomocí webcastů či webinářů se nám podařilo zajistit průběh výuky i v tak náročné době pandemie.  

8.7.2020

Hotel ILF nabízí přes léto výhodné balíčky ubytování pro všechny zdravotnické pracovníky. Nově k tomuto ubytování dostanete volné vstupy na pražské památky, muzea, atrakce a další zážitky. Jak to?

Hotel ILF je partnerem projektu V Praze jako doma. Za každou strávenou noc v našem hotelu dostanete body, které můžete směnit za vstup například do zoologické zahrady, na Pražský hrad, Národního muzea a mnoho dalších zajímavých míst.

7.7.2020

Nenechte si ujít mimořádný prázdninový webinář – Lymeská borrelióza a "titritidy", který se koná 16.7.2020 od 16:30.

Webinář vychází z úspěšného prezenčního kurzu, jehož cílem je seznámit posluchače s racionálním přístupem k pacientovi se suspektní lymeskou borreliózou a interpretací sérologických nálezů. Účastník kurzu se dozví, jak poznat typické erythema migrans, jaké klinické projevy má lymeská borrelióza, jaké jsou nejčastější úskalí sérologické diagnostiky, jaká je doporučená terapie, jak se staví zahraniční odborné infektologické společnosti k problematice "chronické borreliózy" a postborreliového syndromu a jak může pacientovi uškodit nesprávná interpretace sérologických nálezů.

1.7.2020

Od 30.6.2020 je možné se přihlásit na běh nového e-kurzu: Screening a krátká intervence v oblasti zneužívání návykových látek v ordinacích praktických lékařů a v další individuální poradenské péči o dospívající (pro lékaře). Zároveň byly vypsány podzimní běhy e-kurzů, na které se můžete rovněž přihlásit.

19.6.2020

Rádi bychom Vám oznámili, že IPVZ i nadále postupuje při konání svých vzdělávacích akcí dle nařízení vlády a dbá se zvýšenou pozorností na hygienická opatření na našich kurzech jak na Ruské, tak i na Hotelu ILF. Kromě probíhající on-line výuky jsme pro Vás připravili už i množství akcí s prezenční výukou za přítomnosti našich odborných lektorů. Neváhejte si proto vybrat vzdělávací akci přímo pro vás.

18.6.2020

Nenechte si ujít bezplatný Mimořádný webinář Administrativní pracovníci  ve zdravotnictví – metodické doporučení pro poskytovatele  zdravotních služeb, který se koná 29.6.2020 od 14:00.

Posluchači budou seznámeni s dokumentem návrhu metodického doporučení a se vzdělávacím programem Adminsitrativního pracovníka ve zdravotnictví a je určen pro ředitele zdravotnických zařízení, vedoucí pracovníky zdravotnických zařízení, hlavní sestry, personalisty.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...