Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Archiv Aktualit

17.01.2022

Rádi bychom vás informovali, že u níže uvedených akcí byla z důvodu zvýšeného zájmu navýšena kapacita. Pokud máte zájem o studium níže uvedených akcí, neváhejte se přihlásit.

17.01.2022

Dne 17. – 21. 1. 2022 bude podatelna/výpravna Ruská 85 otevřena v době od 8:00 – 13:00 hod.

05.01.2022

Subkatedra Úrazové chirurgie pořádá dne 25. 1. 2022 v Úrazové nemocnici v Brně „Kurz – Poranění páteře“. Přihlášení je dostupné na adrese https://www.ipvz.cz/vzdelavaci-akce/57699-kurz-poraneni-patere

16.12.2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
právě vychází letošní poslední číslo našeho elektronického zpravodaje iPVZ PLUS

Přečtete si v něm zajímavý rozhovor s náměstkem ředitele IPVZ prof. MUDr. Vladimírem Černým, Ph.D., FCCM, který je zároveň autorem článku o důležitosti čtení odborných zahraničních zdrojů v rámci celoživotního vzdělávání. Pochopitelně nechybí ani kompletní nabídka vzdělávacích akcí na leden a únor příštího roku nebo zajímavosti z Hotelu ILF. 

01.12.2021

IPVZ pro vás připravil nabídku vzdělávacích akcí pro první pololetí roku 2022.

29.11.2021

Katedra klinického inženýrství pořádá ve spolupráci s ČVUT kurz celoživotního vzdělávání

3D TISK - APLIKACE V MEDICÍNĚ

Prakticky zaměřený kurz, který poskytne základní informace o technologii 3D tisku a možnostech jeho využití napříč vybranými obory v medicíně. Každý účastník bude mít možnost vytvořit si svůj jednoduchý model a z něj pořídit výstup na 3D tiskárně.

Kromě znalostí a dovedností získají absolventi i hobby licenci Autodesk Fusion 360.

Termín: leden – únor 2022 (4 výukové dny)
Kurz se koná v Kladně na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT
Kapacita 6 - 10 osob

Více informací o kurzu podá instruktorka katedry.

26.11.2021

Mezinárodní závěrečná konference k projektu SiDECar Erasmus+

Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví pořádal ve středu 24. listopadu ve svém vzdělávacím středisku v Hotelu ILF mezinárodní závěrečnou konferenci k projektu SiDECar Erasmus+.  Projekt SiDECar (Skills In Dementia Care), realizovaný v letech 2018 – 2021, byl zaměřený na mezinárodní harmonizaci vzdělávacích programů, týkajících se péče o lidi žijící s demencí.

Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.

23.11.2021

Mimořádná opatření MZČR

Vzhledem k vyhlášeným mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR s účinností od 22. 11. 2021 bude účastníkům prezenčních vzdělávacích akcí (s kapacitou vyšší než 20 osob) při prezenci kontrolována bezinfekčnost, a to buď platným certifikátem o očkování nebo potvrzením o prodělání nemoci covid-19 (PCR testem se mohou prokazovat pouze osoby, které mají potvrzení ze systému ISIN, že je jim očkování kontraindikováno, nebo osoby, které mají již absolvovanou první dávku vakcíny v případě dvoudávkového schématu).

Nadále platí povinnost používat ve vnitřních prostorách ochranu respirátorem FFP2.

22.11.2021

Ředitel IPVZ se účastnil konference AKUTNĚ.CZ

Během uplynulého víkendu se v sobotu 20. listopadu 2021 konala v prostorách Univerzitního kampusu Bohunice již XIII. konference pro lékaře a studenty medicíny věnovaná tématům intenzivní medicíny, urgentní medicíny a anesteziologie s názvem AKUTNĚ.CZ. Na konferenci s několika příspěvky vystoupil i ředitel Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví doc. MUDr. Roman Škulec, Ph.D.

Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.

22.11.2021

Hotel ILF má po rekonstrukci nový kongresový sál

Hotel ILF má po rekonstrukci nový kongresový sál. Rekonstrukce byla zahájena počátkem srpna letošního roku a měla původně skončit až v průběhu října, ale díky postupu prací byla dokončena již ve druhé polovině září. V následujících týdnech po dokončení rekonstrukce pak ještě došlo k vybavení novou moderní technikou a dalšími doplňky. Zároveň byl také změněn jeho název a kongresový sál se nyní jmenuje sál Johanna Gregora Mendela. K přejmenování a slavnostnímu zahájení provozu po rekonstrukci došlo na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví symbolicky 17. listopadu na Mezinárodní den studentstva.

Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ...