Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 331031113

Název akce:
Certifikovaný kurz – Technická audiologie
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
331031113
Datum a čas konání:
16.02.2023 9:00 - 17.02.2023
Místo konání:
Praha 4, Vídeňská 1083, ÚEM AV ČR
Cena:
0 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
biomedicínské techniky, biomedicínské inženýry, klinické inženýry.
Tématické celky:
Biomedicínské a technologické obory, ORL
Vedoucí:
Prof. MUDr. SYKA Josef, DrSc.
Lektoři:
Ing. JÍLEK Milan
doc. Ing. BUREŠ Zbyněk, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Teoretická a praktická výuka. Anatomie a fyziologie sluchu. Fyziologická akustika. Vybrané kapitoly z ORL a foniatrie. Obecná akustika. Elektroakustika. Hluk a ochrana sluchu. Měření a diagnostika sluchových funkcí. Objektivní audiometrie, tympanometrie a vestibulární vyšetření, OAE, praktická měření. Subjektivní audiometrie. Konstrukce audiologických přístrojů a jejich provoz. Softwarové řešení audiologického vyšetřování. Chirurgická léčba poruchy sluchu pomocí aktivních implantátů. Nastavování sluchadel.
Poznámka:
Přihlašování do kurzu je dočasně blokováno (do 24.1.2023). Certifikovaný kurz je určen pouze pro biomedicínské techniky, biomedicínské inženýry, klinické inženýry a lékaře se specializací ORL a foniatrie. Nejprve je potřeba doložit splnění kvalifikačních předpokladů - viz info zde https://www.ipvz.cz/o-ipvz/kontakty/pedagogicka-pracoviste/klinicke-inzenyrstvi/technicka-audiologie-certifikovany-kurz-a-kurz-celozivotniho-vzdelavani/certifikovany-kurz-technicka-audiologie/informace-o-studiu

Další možnosti