Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235042271

Název akce:
Kurz – Vzdělávací kurz pro koordinátory dobrovolnictví ve zdravotních službách
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235042271
Datum a čas konání:
01.10.2024 8:00 - 04.10.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
20000 Kč (817 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
koordinátory dobrovolnictví ve zdravotních službách.
Tématické celky:
Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví
Vedoucí:
Bc. MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Bc. Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
1. 10 – 4. 10. 2024 (teorie) 7. 10. – 18.10. 2024 (rozmezí pro týdenní praxi) 29. 10. 2024 (závěrečný blok) 2. 12. 2024 (závěrečná zkouška) Tento kurz poskytne ucelené základní vzdělání pro činnost koordinátora dobrovolnictví ve zdravotních službách, kombinuje teorii s praktickými dovednostmi, nezbytnými pro zajištění bezpečnosti a kvality dobrovolnického programu ve zdravotnickém zařízení, k řízení programu a činnostem potřebným k vedení dobrovolníků. Pokrývá všechny fáze a procesy realizace dobrovolnického programu, od jeho nastavení, koordinace až po hodnocení dosažených výsledků. Na čtyřdenní teoretickou část kurzu navazuje pět dní praxe u vybraných poskytovatelů zdravotních služeb s již rozvinutým dobrovolnickým programem a závěrečný interaktivní blok. Kurz je zakončen zkouškou. Kurz je určen pro zájemce o roli koordinátora dobrovolníků ve zdravotnictví. Je požadováno ukončené úplné středoškolské vzdělání a zkušenost s dobrovolnictvím ve zdravotnických zařízeních poskytovatelů zdravotních služeb. Tematické celky: Právní rámec a základní pravidla realizace dobrovolnického programu ve zdravotnictví, systém řízení a koordinace programu, role koordinátora, procesy a specifika dobrovolnické činnosti ve vztahu k typu pracoviště a potřebám pacientů, řízení kvality a bezpečí, evaluace a efektivita dobrovolnického programu ve zdravotnictví. Odborný garant - MUDr. Ivana Štverka Kořínková ZÁJEMCI SI BUDOU PRAXI SAMI DOMLOUVAT V PŘEDEM DANÝCH ZDRAVOTNICKÝCH ZAŘÍZENÍCH, SEZNAM ZAŘÍZENÍ JIM BUDE ZASLÁN PO PŘIHLÁŠENÍ SE NA TENTO KURZ.
Zbývajících volných míst:
26
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti