Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235042105

Název akce:
Kurz – Mobbing, bossing, staffing pro zdravotníky
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
235042105
Datum konání:
25.9.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
3500 Kč (143 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
nelékaře i lékaře.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
Mgr. RUMLOVÁ Marie
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Bc. Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Mobbing, bossing, staffing a jiné těžké situace pro personál či nadřízené. Agrese, patologické vztahy na pracovišti. Praktický nácvik situací, budování vlastních hranic, stabilizace emocí, práce se silnými emocemi a vyjednávání. Formou sdílení vlastních zkušeností a sdílením zkušeností jiných lidí ve skupině hledáme nová řešení problémů i schopnost se lépe domluvit. S použitím supervize se zaměříme na zlepšení vlastních podmínek práce, budování hranic a aktivního přístupu k řešení situací.
Zbývajících volných míst:
9
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti