Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235042103

Název akce:
Kurz – Použití HFNO terapie v klinické praxi a optimální zvlhčování dýchacích cest během UPV
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
235042103
Datum konání:
27.9.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
sestry a lékaře.
Tématické celky:
Chirurgické obory, Interní obory, Pediatrické obory, Obory všeobecných sester, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Neurologie
Vedoucí:
Ing. MICHALÍK Karel
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Bc. Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz zaměřen na HFNO terapie včetně využití terapie na ventilátorech pro všechny, kteří chtějí rozšířit znalosti High flow a související problematiky. Kurz bude veden interaktivním způsobem s maximálním zapojením všech absolventů. Oxygenoterapie včetně aktivního zvlhčení u ventilovaných pacientů se zaměřením na zásadní klinické rozdíly mezi tzv. pasivním/aktivním způsobem zvlhčení a jeho přínosem pro pacienta, inhalační podání léčiv během HFNO, UPV, ale i u spontánně ventilujících pacientů. Praktická ukázka využití aktivního zvlhčení pacientů na UPV, Weaning tracheostomovaných pacientů, variabilní podání oxygenoterapie, vysvětlení jednotlivých pojmů a mechanismů účinku HFNO terapie a následná diskuse s absolventy o veškerém využití terapie v praxi. Správný výběr nosní kanyly a aplikace na pacienta, postupný weaning pacienta po UPV. Kazuistiky a léčebné postupy u hypoxemie/hyperkapnie. Nástroje k vyhodnocení účinnosti HFNO terapie a jejich implementace v praxi.
Zbývajících volných míst:
20
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti