Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204042104

Název akce:
Kurz – Očkování proti žluté zimnici a mezinárodní očkovací průkaz
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
204042104
Datum konání:
3.10.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF, 140 00
Cena:
1300 Kč (54 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pediatry, praktické lékaře pro děti a dorost, praktické lékaře pro dospělé a jejich zdravotní sestry, dále pro lékaře infekcionisty, epidemiology, hygieniky, mikrobiology, odborníky pracovního lékařství, kteří se chtějí naučit provádět zápisy o jakémkoliv očkování v anglickém jazyce dle mezinárodních zvyklostí do Mezinárodního očkovacího průkazu a dozvědět se podrobnosti o očkování proti žluté zimnici.
Tématické celky:
Hygiena a epidemiologie, Interní obory, Praktické lékařství
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Budou probírány obě hlavní části MOP: 1. Certifikát o povinném očkování, očkování proti žluté zimnici a také návod na vyplnění Certifikátu o neprovedeném očkování proti žluté zimnici ze zdravotních důvodů. Budou probrány konkrétní příklady, kdy očkování aplikovat a kdy ne. 2. Mezinárodní očkovací průkaz, včetně zápisu standardních i nestandardních očkování v anglickém jazyce, a dle mezinárodních zvyklostí. Každý účastník bude mít k dispozici jako dokumentaci předem vyplněný MOP, do kterého si bude moci zapisovat i další poznámky. Návod, jak vyplnit mezinárodní záznamy o provedeném očkování pro studia na zahraničních školách.
Zbývajících volných míst:
14
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti