Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235032284

Název akce:
Mozkový jogging
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235032284
Datum a čas konání:
30.11.2023 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2300 Kč (94 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
nelékařská zdravotnická povolání, i pro lékaře.
Vedoucí:
Bc. MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Lektoři:
Mgr. FRUHWIRTOVÁ Eva
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: eva.moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Interaktivní workshop zaměřený na zábavný trénink paměti, koncentrace, prostorové orientace a rozvoj dalších kognitivních schopností mozku. Na našem workshopu se naučíte tyto vlastní hranice posouvat, dozvíte se rady a tipy pro zlepšení fungování paměti a soustředění a načerpáte inspiraci pro další trénování mozku. Workshop je rozdělen do 3 hlavních bloků, které mají společný základ – chuť zlepšovat sebe a své schopnosti. Praktická ukázka mozkohraček, jak vypadá koncentrace a co jsou mozkové vlny nebo snímání mozkových vln pomocí EEG čelenky a zpětná vazba schopnosti koncentrace. To jsou jen některá témata, která obsahuje interaktivní workshop pod vedením lektorky Mgr. Evy Fruhwirtové.

Další možnosti