Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 332011275

Název akce:
Mimořádný webcast – Odborné medicínské a ošetřovatelské informační zdroje pro obory geriatrie, medicína dlouhodobé péče a nelékařská povolání
Typ akce:
Mimořádný webcast
Kód akce:
332011275
Datum a čas konání:
12.04.2021 9:00 - 25.04.2021 23:59
Místo konání:
On-line (webcast)
Cena:
350 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
obory geriatrie, medicína dlouhodobé péče a nelékařská zdravotnická povolání (zejména všeobecné sestry).
Vedoucí:
Mgr. HÁJKOVÁ Kateřina, MBA
doc. PhDr. PAPÍK Richard, Ph.D.
Lektoři:
Mgr. HÁJKOVÁ Kateřina, MBA
doc. PhDr. PAPÍK Richard, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: eva.moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Webcast představí možnosti přístupu k elektronickým informačním zdrojům, zejména pak přístupy přes Národní lékařskou knihovnu ČR. Budou přiblíženy volné a licencované databáze, mezi nimi PubMed/MEDLINE a několik dalších zahraničních i českých databází. Významná je např. databáze pro ošetřovatelství a související obory CINAHL, nebo psychologické a psychiatrické PsyINFO, PsycARTICLES. V kurzu bude názorně vysvětleno, jak sestavit rešeršní dotaz a na praktických příkladech bude ukázáno vyhledávání konkrétních témat specifických pro geriatrii, medicínu dlouhodobé péče a ošetřovatelství (se zaměřením na péči o pacienty vyššího věku).

Další možnosti