Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 211042106

Název akce:
AKK Odborné zdravotnické laboratorní metody – Obecné principy práce v klinických laboratořích
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
211042106
Datum konání:
25.9.2024 - 27.9.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
4500 Kč (184 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
uchazeče zařazené do AKK.
Tématické celky:
Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
doc. Ing. SPRINGER Drahomíra, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Eva Chárová
E-mail: charova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 461
Kmenový základ:
Není
Program:
Přehled laboratorních oborů, úloha komplementu v návaznosti na teoretické a klinické obory. Standardizace, program SLP. Získávání biologického materiálu, jeho transport, uchovávání, identifikace a zpracování. Zásady bezpečnosti a ochrany zdraví, etické a legislativní aspekty při práci s biologickým materiálem. Obecné principy a terminologie v epidemiologii, nákazy přenášené krví a dalšími biologickými materiály. Metrologie a jakost práce v klinických laboratořích. Správná laboratorní praxe a management. Laboratorní informační systémy. Komunikace mezi informačními systémy, standardy, sdílení dat o pacientech. Elektronické zdravotní knížky. Nemocniční informační systémy. Klinické informační systémy. Zpracování obrazových informací. Národní zdravotnický informační systém. Ochrana osobních údajů ve zdravotnických informačních systémech. Vybrané aktuální otázky a trendy zdravotnické informatiky.
Poznámka:
Přihlásit do kurzu se mohou pouze zájemci schválení odbornou komisí. Přihlášku a další informace naleznete na www.ipvz.cz Akreditované kvalifikační kurzy – základní informace a aktuální nabídka.

Další možnosti