Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Jak se k nám dostanete - Ruská 85

Autobusem

Přímo u vstupu do areálu budovy se nachází autobusová zastávka linky č. 175 Volyňská. V blízkosti se také nachází zastávka autobusových linek č. 150, 136, 139, 213, 124 a 101 Bělocerkevská.

Autem

Doprava automobilem může být s ohledem na umístění v rámci Prahy v některých časech poměrně složitá. Proto doporučujeme využít jiné způsoby dopravy. Pokud se i tak rozhodnete použít automobil, přímo v areálu IPVZ je dostupné oplocené parkoviště. Kapacita parkoviště je však omezená. Parkovací místo nelze rezervovat.

Vlakem

Při příjezdu na Hlavní nádraží přestupte na metro a pokračujte ve směru Háje. Vystupte ve stanici Muzeum a přestupte na trasu A. Po přestupu pokračujte do stanice metra Želivského. Po výstupu ze stanice Želivského přestupte na autobus č. 213 a pokračujte do stanice Bělocerkevská. Na adresu Ruská 85 je dále potřeba dojít pěšky.

Ředitelství

Ruská 85, 100 05 Praha 10

Mapa

Panorama