Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 207041270

Název akce:
Webcast – Co víme o pertusi v roce 2024
Typ akce:
Mimořádný webcast
Kód akce:
207041270
Datum a čas konání:
29.04.2024 8:00 - 31.05.2024 23:00
Místo konání:
On-line (webcast)
Cena:
300 Kč (13 €)

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pracovníky krajských hygienických stanic a zdravotních ústavů, praktické lékaře, praktické lékaře pro děti a dorost, infektology a další odborné pracovníky ve zdravotnictví, kterých se tato problematika týká.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. FABIÁNOVÁ Kateřina, Ph.D.
MUDr. BLECHOVÁ Zuzana, Ph.D.
doc. MUDr. GÖPFERTOVÁ Dana, CSc.
Lektoři:
MUDr. BLECHOVÁ Zuzana, Ph.D.
MUDr. FABIÁNOVÁ Kateřina, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Současné poznatky o epidemiologii pertuse. Možnosti laboratorní a klinické diagnostiky. Klinické a terapeutické zkušenosti, kazuistiky.
Zbývajících volných míst:
6
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti