Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203102110

Název akce:
Webinář – Aktuální pohled na problematiku chronického únavového syndromu (ME/CFS)
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
203102110
Datum a čas konání:
25.11.2020 - 16:00-20:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
YouTube, Zoom
Cena:
750 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
infektology, praktické lékaře, internisty, posudkové lékaře, ambulantní specialisty.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Lektoři:
MUDr. PLUHAŘ Tomáš
MUDr. ŠIMEK Jakub
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Ing. CHOUTKA Jan
Dr. SOMMERFELT Kristian, Ph.D.
Dr. RATCLIFFE Libuše
LEVINE Susane, MD
Prof. KELLER Betsy, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Cílem webináře je seznámit účastníky s názory předních zahraničních i českých odborníků na epidemiologii, patofyziologii a případnou terapii chronického únavového syndromu. Kurz je pořádán ve spolupráci s pacientským sdružením a klade si za cíl vyvrátit nejčastější mýty a otevřít racionální diskuzi o této problematice.
Poznámka:
Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci jsme se rozhodli celodenní kurz uspořádat jako odpolední webinář. Všem účastníkům bude po dobu 7 dnů přístupný audiovizuální záznam vzdělávací akce.

Další možnosti