Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203101112

Název akce:
Kurz – Základy cestovního lékařství
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
203101112
Datum konání:
11.1.2020
Místo konání:
Brno, Vinařská 893/6, NCO NZO
Cena:
600 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
všeobecné praktické lékaře, praktické lékaře pro děti a dorost, epidemiology, infektology, pracovníky center cestovní medicíny a zájemce o cestovní medicínu.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Lektoři:
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Cílem kurzu je seznámit posluchače s nejčastějšími zdravotními obtížemi, které souvisí s cestováním, a možnostmi jejich prevence. Absolvent kurzu se dozví, jaké vakcíny je vhodné aplikovat cestovatelům před odjezdem do rizikových oblastí a jak racionálně indikovat antimalarickou profylaxi. Mezi další témata, která budou do programu kurzu zařazena, patří prevence nákaz přenášených komáry, léčba cestovních průjmu a prevence nejčastějších neinfekčních zdravotních obtíží.
Poznámka:
12 - 15 hod

Další možnosti