Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238092270

Název akce:
Kurz – 4. kurz pro pověřence ve zdravotnictví
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
238092270
Datum konání:
11.12.2019 - 12.12.2019
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
3200 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pověřence u poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb.
Vedoucí:
RNDr. NEUWIRT Karel
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Lektoři:
RNDr. NEUWIRT Karel
Mgr. PECKOVÁ Martina
JUDr. KUČEROVÁ Alena
BEZOUŠKA Tomáš
MOUCHA Martin
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Klub Pověřenců ve zdravotnictví je volný tematický cyklus vzdělávacích programů pořádaných výukovým pracovištěm elektronického zdravotnictví IPVZ. Kurzy jsou určeny především pro Pověřence pro ochranu osobních údajů u poskytovatelů zdravotních služeb a poskytovatelů pobytových sociálních služeb. Účast nebude odepřena ani DPO z souvisejících a blízkých oblastí, jako je například veřejné zdravotní pojištění, veřejná správa, správa sociálního zabezpečení, úřady práce a podobně, ani dalším osobám s odborným zájmem o problematiku. Kurzy jsou koncipovány obvykle jako dvoudenní. Program je vždy připraven tak, aby se posluchači seznámili s novinkami v oblasti ochrany osobních údajů, případně v oblasti kybernetické bezpečnosti a souvisejícími oblastmi. Během dvou dnů se posluchači setkají se zajímavou osobností, odborníkem na projednávanou tématiku. Dostanou prostor pro prezentaci vlastních zkušeností, dobrých příkladů i případných incidentů.

Soubory ke stažení

Další možnosti