Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 205092703

Vzdělávací aktivita projektu je zaměřena na podporu specializačního vzdělávání v oboru nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů a je spolufinancován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu zaměstnanosti.

Projekt je určen pro farmaceuty v přípravě k atestaci z nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů (radiofarmaka, farmaceutická technologie, laboratorní a vyšetřovací metody ve zdravotnictví.) zařazených do oboru nejpozději do 30. 6. 2017.

V rámci projektu budou účastníci podpoření ve smyslu úhrady kurzovného, stravného a ubytování (při vícedenních kurzech).

Podmínkou vstupu do projektových vzdělávacích aktivit je naplnění bagatelní podpory 40 hod, tzn., že účastník musí absolvovat 40 hodin vzdělávání.

Kurzy je možné kombinovat tak, aby účastník dosáhl minimálně 40 hod výuky během tří let. Účastníci mohou dosáhnout více hodin, avšak nemůžou absolvovat méně. 40 hodin výuky lze dosáhnout i absolvováním určité vzdělávací akce ze společného základu a následně k tomu další vzdělávací akce ze specializovaného výcviku. Pokud by se chtěl do projektu zařadit zájemce o obor Klinická farmacie, je pro něj určena povinnost v rámci společného základu absolvovat min. 40 hodin vzdělávání. Povinností na vstupu do projektu je vyplnění „Monitorovací list podpořené osoby“, který je povinným dokumentem MPSV souvisejícím s realizací projektu.

Název akce:
Specializační kurz – Zabezpečování jakosti - PROJEKT
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
205092703
Datum konání:
8.10.2019
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
0 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
farmaceuty v přípravě k atestaci ve farmaceutických oborech a další zájemce o tuto problematiku. Kurz je povinný v základním kmeni technologicko-laboratorním.
Tématické celky:
Farmaceutické obory
Vedoucí:
PharmDr. KLOVRZOVÁ Sylva, Ph.D.
Lektoři:
RNDr. HAKLOVÁ Jana
PharmDr. JUNGOVÁ Kristýna
Ing. KOHOUTOVÁ Ivana
doc. PharmDr. MATYSOVÁ Ludmila, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Aktuální otázky a moderní přístupy, validace analytických metod, mikrobiologické monitorování, stabilitní zkoušení účinných látek.

Soubory ke stažení

program kurzu (697 KB)

Další možnosti