Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203192108

Název akce:
Kurz – Racionální indikace laboratorních vyšetření a interpretace nejvýznamnějších nálezů pohledem infektologa
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
203192108
Datum konání:
2.12.2019
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
450 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je káva během přestávky.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
všeobecné praktické lékaře, praktické lékaře pro děti a dorost, ambulantní specialisty, internisty, neurology, laboratorní pracovníky (hematologie, biochemie, mikrobiologie).
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Biomedicínské a technologické obory, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, ORL
Vedoucí:
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Cílem dvouhodinového kurzu je seznámit posluchače s racionální interpretací hematologických a biochemických nálezů u nejčastějších infekčních nemocí, především se změnami v krevním obraze (leukocytóza, neutrofílie, lymfocytóza, eozinofilie) a elevací inflamatorních parametrů (FW, CRP, prokalcitonin). Absolvent kurzu bude seznámen s racionální indikací mikrobiologických a sérologických vyšetření v diagnostice infekčních nemocí, jejich významem, limitacemi a problémy při interpretaci výsledků. Kurz bude doplněn kazuistikami z rutinní infektologické praxe.
Zbývajících volných míst:
1
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)
Poznámka:
15 - 17 hod

Další možnosti