Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203192109

Název akce:
Kurz – Očkování: mýty, realita a jak dál?
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
203192109
Datum konání:
14.9.2019
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
0 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je káva během přestávky.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře všech odborností, nelékařské profese.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Lektoři:
MUDr. RUMLAROVÁ Šárka
MUDr. DRAŽAN Daniel
MUDr. MENDLOVÁ Pavla
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
Bc. VALÁŠEK Lukáš
Ing. arch. ŠVEC Pavel
doc. MUDr. SMETANA Jan, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz věnovaný vysoce aktuální problematice je určený pro lékaře všech odborností a zdravotníky, přičemž si klade za cíl seznámit posluchače s nepříznivou epidemiologickou situací, významem očkování, nejčastějšími mýty v očkování a jejich racionální interpretací. Účastník kurzu bude dále seznámen s rolí klasických i "nových" médií v šíření dezinformací a mýtů a se základy komunikace s pacienty odmítajícími očkování. Vzhledem k celospolečenskému významu této problematiky je kurz posluchačům nabízen zcela zdarma.

Soubory ke stažení

očkování (23 MB)

Další možnosti