Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 207492102

Název akce:
Specializační kurz – Radiační ochrana pro aplikující odborníky a pro získání zvláštní odborné způsobilosti podle Atomového zákona
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
207492102
Datum konání:
7.10.2019 - 10.10.2019
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
6400 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře ve specializační přípravě v radiologických oborech, další aplikující odborníky a další osoby na pracovištích se zdroji záření určenými pro lékařské ozáření. Absolventi tohoto kurzu mohou, v případě že chtějí získat i zvláštní odbornou způsobilost pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany podle Atomového zákona, složit zkoušku na SÚJB.
Tématické celky:
Zobrazovací a laboratorní metody
Vedoucí:
prof.MUDr. NEUWIRTH Jiří, CSc., MBA
Ing. HORÁKOVÁ Ivana, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Alena Vávrová
E-mail: vavrova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 455
Kmenový základ:
Není
Program:
Systém, požadavky a odpovědnosti aplikujících odborníků při zajišťování podmínek radiační ochrany při využívání ionizujícího záření k lékařskému ozáření podle požadavků vzdělávacích programů MZ ČR, včetně znalostí radiační ochrany potřebných pro vykonávání soustavného dohledu nad dodržováním požadavků radiační ochrany jako dohlížející osoba nebo jako osoba s přímým dohledem nad radiační ochranou podle požadavků Atomového zákona. Délka kurzu odpovídá požadavkům vzdělávacích programů MZ ČR.
Zbývajících volných míst:
15
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat