Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Prohlubování a zvyšování úrovně odborných znalostí lékařů, zubních lékařů a farmaceutů

V květnu 2010 se Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví stal generálním dodavatelem individuálního projektu Ministerstva zdravotnictví  „Prohlubování a zvyšování úrovně odborných znalostí lékařů, zubních lékařů a farmaceutů se zaměřením na profesní medicínské vzdělávání a vzdělávání v manažerských dovednostech.“ (projekt číslo: CZ.1.04/1.1.00/46.00002).

Individuální projekt Ministerstva zdravotnictví byl financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Projekt byl zaměřen na vzdělávání zdravotníků dle zákona 95/2004 Sb., v platném znění.

Cílem projektu bylo v průběhu tří let jeho realizace, tj. květen 2010 - duben 2013, úspěšně podpořit celkem 38.000 zdravotníků, přičemž plánovaný počet úspěšných absolventů z řad lékařů, zubních lékařů a farmaceutů je 6.295 osob. Dle zadání se vzdělávacích aktivit projektu se mohli zúčastnit všichni pracovníci ve zdravotnictví, kteří měli většinový pracovní úvazek mimo území hlavního město Prahy. Díky finanční podpoře byla účast ve všech vzdělávacích aktivitách bezplatná.

Nabídka vzdělávacích aktivit projektu byla rozsáhlá a byla tak schopna oslovit mnoho profesí a odborností. Lékařští pracovníci ve zdravotnictví měli jedinečnou možnost bezplatného postgraduálního vzdělávání, které druhotným způsobem přispělo ke zvýšení kvalitní, kvalifikované péče s využitím nejmodernějších poznatků současné medicíny. Díky projektu se mohli účastníci seznámit nejen s novými trendy v poskytování zdravotní péče, ale získat i dostatek informací, případně znalostí a dovedností pro jejich praktickou aplikaci.

Podrobné informace o projektu naleznete na adrese http://www.vzdelavani-zdravotniku.cz