Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Úvodní konference projektů

V Kongresovém sále pražského Hotelu ILF proběhly 16. března 2015 úvodní konference projektů Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků I. (projekt číslo: CZ.1.04/1.1.00/D3 00004), Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků II. (projekt číslo: CZ.1.04/1.1./D3 00006) a Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků III. (projekt číslo: CZ.1.04./1.1.00/D3 00005).

Konference zahájil úvodním slovem ředitel Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví MUDr. Antonín Malina, Ph.D., MBA, který účastníky konferencí seznámil s obsahem a zaměřením projektu Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků III. Ve svém vystoupení vyzdvihl význam tohoto projektu v souvislosti se vzácnými chorobami dětí,

Mgr. Tomáš Turek, manažer projektu, ve svém vystoupení hovořil o dosavadním průběhu a realizaci tohoto projektu.

Projektoví manažeři Ing. Jiřím Müller a Mgr. Tomáš Turek seznámili posluchače s obsahem jednotlivých projektů, personálním obsazením a délkou jejich realizace.

Úvodní slovo k projektu Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků I. pronesl JUDr. Jiří Richter, náměstek ředitele IPVZ pro ekonomiku, který se zabýval aspekty ekonomické povahy. Praktické poznatky z dosavadního průběhu tohoto projektu doplnil jeho manažer Mgr. Tomáš Turek.

Projekt Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků II. ozřejmil ve svém vystoupení náměstek ředitele IPVZ pro výuku JUDr. Pavel Janda. Manažer projektu Ing. Jiří Müller ve svém vystoupení ocenil práci realizačního týmu a soustředil se na zabezpečení zdárného pokračování tohoto projektu.


Prezentace "Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků I." - Mgr. Tomáš Turek


Prezentace "Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků II." - Ing. Jiří Muller 


Prezentace "Odborné vzdělávání lékařských a nelékařských zdravotnických pracovníků III." - Mgr. Tomáš Turek