Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Zdravotník budoucnosti a Vzdělávací kurz pro koordinátory dobrovolnictví ve zdravotních službách

Zdravotník budoucnosti a Vzdělávací kurz pro koordinátory dobrovolnictví ve zdravotních službách jsou dva nové mimořádné kurzy naplánované sice až na letošní podzim, ale přihlásit se můžete již nyní, protože kapacita je omezena. 

Dvoudenní kurz Zdravotník budoucnosti proběhne 5. 11. a 19. 11. 2024 v Praze a je určen pro nelékařské zdravotnické profese i pro lékaře.

https://www.ipvz.cz/vzdelavaci-akce/62480-kurz-zdravotnik-budoucnosti

Kombinovaný teoreticko praktický Vzdělávací kurz pro koordinátory dobrovolnictví ve zdravotních službách proběhne ve třech fázích v několika termínech od 1. 10. až do 29. 10. 2024, na začátku prosince pak proběhne závěrečná zkouška. Kurz je určen především pro dobrovolníky ve zdravotních službách a zájemci si budou potřebnou praxi domlouvat sami v předem daných zdravotnických zařízeních. Jejich seznam bude zaslán až po přihlášen na kurz. I proto akci avizujeme s dostatečným předstihem

https://www.ipvz.cz/vzdelavaci-akce/62479-kurz-vzdelavaci-kurz-pro-koordinatory-dobrovolnictvi-ve-zdravotnich-sluzbach