Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


211001273

Mimořádný webinář – AKK Odborné zdravotnické laboratorní metody – Medicínský modul 2. část

1.6. - 5.6. 2020 

Webinář pro pátek je dostupný na adrese https://www.youtube.com/watch?v=6EZwvbEf0OI

V případě, že budete chtít diskutovat (přispívat do chatu), je nutné být přihlášen na Youtube.com (pro samotné zhlédnutí semináře není přihlášení nutné). Přihlášení provedete najetí kurzorem na chat a kliknutím na tlačítko "Přihlaste se do chatu". Zde můžete vybrat účet, který již máte vytvořený/používáte nebo si můžete založit účet nový. Nový účet založíte kliknutím na volbu "jiný účet" a následně na odkaz "Vytvořit účet", kde do jednotlivých položek zadáte požadované informace.

Program

Jednotlivé části webináře budou vysílány přes aplikaci Youtube. Detailní rozpis přednášek je dostupný v souboru níže.

Přednáška 5.6. (pátek) od 10:15 do 11:45 Separační metody.  KB - doc. RNDr. D. Friedecký, Ph.D. bude dostupná přes aplikaci ZOOM.

Odkaz: https://cesnet.zoom.us/j/94101913561

Meeting ID: 941 0191 3561

Všechna práva vyhrazena. Kopírování, modifikace nebo využívání v jiných elektronických nebo tištěných publikacích je bez výslovného souhlasu IPVZ zakázáno.