Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


294001271

Všechna práva vyhrazena. Kopírování, modifikace nebo využívání v jiných elektronických nebo tištěných publikacích je bez výslovného souhlasu IPVZ zakázáno.

Mimořádný specializační webinář – Základy zdravotnické legislativy, etiky a komunikace

Webinář je dostupný na adrese https://www.youtube.com/watch?v=wwbNLGTYcjU.

V případě, že budete chtít diskutovat (přispívat do chatu), je nutné být přihlášen na Youtube.com (pro samotné zhlédnutí semináře není přihlášení nutné). Přihlášení provedete najetí kurzorem na chat a kliknutím na tlačítko "Přihlaste se do chatu". Zde můžete vybrat účet, který již máte vytvořený/používáte nebo si můžete založit účet nový. Nový účet založíte kliknutím na volbu "jiný účet" a následně na odkaz "Vytvořit účet", kde do jednotlivých položek zadáte požadované informace.

Závěrečný test

Test je dostupný na adrese https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbWVSBX101BZeA4zTyMsiT5cMk3XOsCPdOT0ygu11HeXIt3w/viewform

Soubor(y) ke stažení