Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Vzdělávací akce formou webinářů

Webináře patří do on-line synchronního vzdělávání. Jde o metodu, která spojuje lektory a studenty z různých míst po světě v jedné virtuální místnosti v reálném čase pod vedením lektora, který provádí studenty daným tématem.

IPVZ nabízí odborné kurzy ve formě webinářů, které jsou realizovány přednášejícími IPVZ prostřednictvím platformy Youtube přímo z Hotelu ILF, případně prostřednictvím aplikace Skype a ZOOM.

On-line výuka klade na účastníky i lektory jiné nároky než prezenční vzdělávání, proto jsme připravili stručnou metodiku pro účastníky webinářů.

Vysílání webinářů přes platformu Youtube.com

IPVZ používá pro vysílání webinářů platformu Youtube.com, proto se prosím přesvědčte, zda Vaše připojení k internetu umožňuje spuštění těchto stránek. Po zaplacení účastnického poplatku obdržíte v den konání webináře odkaz, na kterém bude realizováno vysílání. Během celé přednášky bude dostupný chat pro Vaše případné dotazy. V případě, že budete chtít diskutovat (přispívat do chatu), je nutné být přihlášen k platformě Youtube.com přes Google účet (pro samotné zhlédnutí webináře není přihlášení nutné). Přihlášení do chatu provedete přiblížením kurzoru na chat a kliknutím na tlačítko "Přihlaste se do chatu". Zde můžete vybrat účet, který již máte vytvořený nebo si můžete založit nový účet přes tento odkaz.

Vysílání webinářů přes programů Skype a ZOOM

Pokud je vzdělávací akce realizovaná přes aplikaci SKYPE nebo ZOOM, je postup téměř stejný jako přes platformu Youtube. Po zaplacení účastnického poplatku obdržíte v den konání webináře odkaz, na kterém bude realizováno vysílání. Tuto aplikaci není nutné mít nainstalovanou, je možné se do ní připojit i přes webový prohlížeč, proto se prosím přesvědčte, zda Vaše připojení k internetu umožňuje spuštění těchto stránek. Během celé přednášky bude dostupný chat pro případné dotazy posluchačů.

Potvrzení o účasti

Po úspěšném absolvování webináře, tj. i splnění e-testu (pokud je součástí vzdělávací akce), Vám bude elektronicky zaslán certifikát o absolvování vzdělávací akce.

Nabídka on-line vzdělávacích akcí a přihlašování probíhá stejně jako u prezenčního vzdělávání přes klientský systém dostupný na webových stránkách IPVZ pod záložkou Vzdělávací akce.

Budete-li mít jakékoli dotazy k realizaci webinářů, neváhejte se na nás obrátit na e-mail webmaster@ipvz.cz.