Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


233001270 - Závěrečný test

Závěrečný test k Mimořádnému webcastu – KLINICKÁ OSTEOLOGIE SPOLEČNĚ S KURZEM KLINICKÉ OSTEOLOGIE SE ZAMĚŘENÍM NA DĚTSKÉ LÉKAŘSTVÍ

25.-29.5.2020

Test je možné vyplnit v termínu od 29.5.2020 20:00 - 31.5.2020 20:00. Na vyplnění testu máte jeden pokus.

Test spustíte v daném termínu na tomto odkazu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczbSy2uelp8N-A8ZZg-15oCHdCV8IT6c13me3RwwBhwDFGNA/viewform

Pro vyplnění testu je nutné být přihlášen přes svůj Google účet. Můžete použít svůj účet, který běžně používáte nebo si můžete založit účet nový.

Po přihlášení k testu vyplňte e-mailovou adresu, pod kterou jste se registrovali na webcast IPVZ. Poté prosím vyplňte test, ve kterém je 60 otázek. Na každou otázku je vždy jen jedna správná odpověď. Ke splnění testu je potřeba odpovědět správně na 36 otázek. Po odeslání odpovědí a vyhodnocení testu Vás bude kontaktovat instruktorka webcastu.

V případě technických potíží se prosím obracejte na e-mail: webmaster@ipvz.cz.

Přejít na stránku webcastu