Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Nabídka e-kurzů

Aktuální nabídka

IPVZ nabízí vzdělávání prostřednictvím interaktivních e-learningových kurzů. Jednotlivé termíny e-kurzů jsou zveřejněny v seznamu vzdělávacích akcí.

E-kurzy, které se zabývají problematikou tropické a cestovní medicíny

Nabízíme šest e-learningových kurzů (5 pro lékaře a 1 pro nelékařské zdravotnické pracovníky), které se zabývají problematikou tropické a cestovní medicíny. Jejich význam v současné době narůstá  s ohledem na problematiku migrace, se kterou se evropské země včetně České republiky setkávají. Kurzy jsou volně přístupné.

Zobrazit e-kurzy

PŘESHRANIČNÍ VÝMĚNA ZDRAVOTNICKÉ DOKUMENTACE - projekt NIXZD

Dosud neexistoval jednoduchý způsob, jak by mohl český lékař rychle nahlédnout do cizojazyčné zdravotní dokumentace. Nyní se Česká republika postupně zapojuje do celoevropského systému přeshraniční výměny zdravotních dat, konkrétně "pacientského souhrnu". Umožní to projekt NIXZD pod vedením týmu Kraje Vysočina, který navazuje na Národní strategii elektronického zdravotnictví, mezinárodní i národní infrastrukturu elektronických identit dle nařízení eIDAS a základních registrů ČR.

Pojďme se společně podívat na to, co se skrývá v tomto projektu vedeném pod hlavičkou Evropské unie.

Více informací