Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238042117

Název akce:
Webinář – EHDS – evropský zdravotní datový prostor (Zpráva z vyšetření obrazového komplementu)
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
238042117
Datum konání:
(termín dle dohody se školitelem)
Místo konání:
On-line
Cena:
600 Kč (25 €)

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, zubní lékaře, lékárníky, další zdravotnické pracovníky a jiné zdravotnické pracovníky ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je zařazený do bloku European Health data Space (EHDS). Ve stávající praxi, nejen v českém zdravotnictví, je hojně využíváno možností elektronického přenosu obrazových informací mezi zdravotnickými pracovišti. Poměrně časté je distanční popisování získaných obrazových výsledků kvalifikovaným odborníkem. Méně často dochází k systematickému přenosu popisu takových vyšetření, zprávy o provedeném vyšetření, k indikujícím lékařům. EHDS akcentuje systematický přístup k tomuto tématu, přináší poptávku po standardizaci nejen přenosu obrazu, ale i zprávy ze zobrazovacího vyšetření, její struktuře i zacházení s ní. Novým momentem jsou práva pacienta na přístup k těmto informacím.
Zbývajících volných míst:
20
Upřesnění:
Cyklus akcí EHDS bude probíhat od října 2024.
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti