Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 210542102

Název akce:
Kurz – Klinická výživa a intenzivní metabolická péče II. – speciální část
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
210542102
Datum konání:
7.11.2024 - 8.11.2024
Místo konání:
Praha 10, Ruská 85, IPVZ, 100 05
Cena:
3800 Kč (156 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
uchazeče o funkční licenci ČLK F016, při přípravě k atestaci, pro lékaře všech oborů se zájmem o klinickou výživu a intenzivní metabolickou péči v rámci programu celoživotního vzdělávání.
Tématické celky:
Interní obory
Vedoucí:
doc. MUDr. TĚŠÍNSKÝ Pavel
MUDr. SZITÁNYI Peter, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Druhá část kurzu navazuje na základní kurz, obsahuje 16 témat a je ukončena testem. Frekventanti se seznámí s indikacemi a správnou aplikací nutriční intervence v různých klinických situacích na JIP a lůžku standardní péče, problematikou nemocniční malnutrice a jejím řešením, diagnostikou a řešením komplikací, problematikou a logistikou ambulantní výživy, registrem, akutními metabolickými stavy a aktuálními doporučenými postupy. Zvláštní důraz je kladen na nutriční podporu se zřetelem na diagnózu (sepse, kritický stav, eliminační metody, onkologie, gastroenterologie, neurologie, nefrologie a další). Absolvent kurzu bude schopen řešit problémy spojené s hospitalizační malnutricí a správně aplikovat doporučené postupy ve výživě u různých klinických stavů včetně kriticky nemocných.
Zbývajících volných míst:
14
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti