Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238042101

Název akce:
Klinické kódování pro CZ-DRG v praxi
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238042101
Datum konání:
18.11.2024 - 20.11.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
5700 Kč (233 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
Prezenční vzdělávací program „Klinické kódování pro CZ-DRG v praxi“ je primárně určen pro osoby kódující a vykazující zdravotní služby na úrovni poskytovatelů zdravotních služeb. Je cílen na mírně pokročilé „kodéry“, tedy osoby, které mají minimální či základní znalosti v této oblasti
Tématické celky:
Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
MUDr. ZVOLSKÝ Miroslav
Lektoři:
MUDr. KOTALÍKOVÁ Patricie
MUDr. MOLINARI Irena
Mgr. NOVOTNÁ Jindra
MUDr. RUTAR Pavel
MUDr. ZVOLSKÝ Miroslav
Bc. LEPIARZOVÁ Jitka
ŠULCOVÁ Hana
Ing. FISCHEROVÁ Zuzana
MUDr. PAPÁČ Martin, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Mezinárodní statistická klasifikace nemocí a přidružených zdravotních problémů (praktické vyhledávání kódů dle MKN-10, Orpha kódy) Nemocniční informační systémy, PVD, Interaktivní klasifikátor- praktické vyhledávání Onkomarkery (teorie a praktické příklady) Problematika propouštěcí zprávy, Brožura pro lékaře (Co by měl lékař vědět o vykazování poskytnuté zdravotní péče v CZ-DRG). Praktické cvičení, jak pracovat s propouštěcí zprávou CZ-DRG (principy, metodiky, přílohy, algoritmy DRG) Principy systému vykazování zdravotní péče, systémy úhrad ve zdravotnictví, úhradová vyhláška - minimum znalostí pro kodéra, vybraná terminologie: K- dávky, N-léky Pravidla kódování (obecná, speciální, DRG-markery, praktické vyhledávání v číselníku DRG markerů, praktické cvičení kódování diagnóz)Komunikace se zdravotní pojišťovnou (ZP), revize ZP, námitky, argumentace MKN-11 (základní seznámení, praktická ukázka)
Zbývajících volných míst:
18
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Soubory ke stažení

prg.Kódování (20 KB)

Další možnosti