Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 207442103

Název akce:
Specializační kurz – Radiační ochrana pro aplikující odborníky (pro obor Radiologie a zobrazovací metody a obor Nukleární medicína)
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
207442103
Datum konání:
7.10.2024 - 9.10.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
5700 Kč (233 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře ve specializační přípravě v rámci základního kmene radiologického (pro radiology, intervenční radiology a specialisty na nukleární medicínu), pro další aplikující odborníky a další osoby na pracovištích se zdroji záření určenými pro lékařské ozáření (v oboru radiodiagnostika, nukleární medicína nebo příprava radiofarmak). Kurz je také určen pro farmaceuty v přípravě k atestaci v oboru radiofarmaka
Tématické celky:
Zobrazovací a laboratorní metody
Vedoucí:
Ing. HORÁKOVÁ Ivana, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Alena Vávrová
E-mail: vavrova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 455
Kmenový základ:
Není
Program:
Systém, požadavky a odpovědnosti aplikujících odborníků při zajišťování podmínek radiační ochrany při využívání ionizujícího záření k lékařskému ozáření podle požadavků vzdělávacích programů MZ ČR, včetně znalostí radiační ochrany potřebných pro vykonávání soustavného dohledu nad dodržováním požadavků radiační ochrany jako dohlížející osoba nebo jako osoba s přímým dohledem nad radiační ochranou podle požadavků Atomového zákona. Kurz je v délce 24 hodin prezenční výuky podle vzdělávacích programů z roku 2020 (v souladu s vyhláškou č. 397/2020 Sb.). Pro lékaře zařazené do specializačního vzdělávání v oboru nukleární medicína je tento kurz povinný. Absolvují ho buď v rámci základního kmene radiologického nebo si ho musejí doplnit, pokud absolvovali základní kmen interní. Absolventi tohoto kurzu mohou, v případě, že chtějí získat i zvláštní odbornou způsobilost pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany podle Atomového zákona, složit zkoušku na SÚJB.
Zbývajících volných míst:
27
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat