Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204042103

Název akce:
Kurz – Individuální očkovací plány pro zdravotníky a farmaceuty
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
204042103
Datum konání:
26.9.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1300 Kč (54 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
praktické lékaře pro děti a dorost, pediatry, praktické lékaře pro dospělé, infekcionisty, epidemiology, hygieniky, mikrobiology, odborníky pracovního lékařství, jejich zdravotní sestry a farmaceuty v praxi, kteří chtějí získat základní a nezbytné informace o očkování a o imunitních mechanismech imunizace.
Tématické celky:
Hygiena a epidemiologie, Interní obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Obory všeobecných sester
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Mezi důležité problémy očkování patří především potřeba tvorby individuálních očkovacích plánů (IOP). IOP se musí sestavovat tam, kde očkování ještě nebylo zahájeno a použití vakcíny v daném věku je mimo doporučení uvedené v SPC, nebo se musí dokončit očkování, kde intervaly mezi dávkami mají podstatně delší nebo kratší intervaly než dovoluje SPC. Praktické aspekty očkování dětí, dospělých a seniorů s ohledem na dodržování základního schématu očkování a intervalů přeočkování. Polovina kurzu bude věnována řešení praktických dotazů účastníků kurzu ohledně očkování, očkovacích schémat a imunitní reakce po očkování. Dotazy a žádosti o individuální plány dětí je vhodné zasílat ještě před zahájením kurzu.
Zbývajících volných míst:
15
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti