Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204042101

Název akce:
Kurz – Tropické oblasti – Informace o očkování před cestou a doporučené diagnostické postupy po návratu pro zdravotnické pracovníky a pracovníky lékáren
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
204042101
Datum konání:
10.10.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF, 140 00
Cena:
1300 Kč (54 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pediatry, praktické lékaře pro děti a dorost, praktické lékaře pro dospělé, všeobecné a dětské sestry, dále pro lékaře infekcionisty, epidemiology, hygieniky, mikrobiology, odborníky pracovního lékařství a pracovníky lékáren, kteří se chtějí dozvědět podrobnosti o očkování před cestou do zahraničí, naučit se provádět zápisy o jakémkoliv očkování v anglickém jazyce dle mezinárodních zvyklostí do Mezinárodního očkovacího průkazu a správně indikovat vyšetření po návratu cestovatele z tropů.
Tématické celky:
Hygiena a epidemiologie, Interní obory, Praktické lékařství
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
1. Očkování před odjezdem do zahraničí. Doporučené a pravidelné očkování před cestou do zahraničí. 2. Očkování proti žluté zimnici a zápis běžných očkování do MOP. Očkování proti žluté zimnici, vyplnění Certifikátu o neprovedeném očkování proti žluté zimnici ze zdravotních důvodů. Zápis standardních i nestandardních očkování v anglickém jazyce, a dle mezinárodních zvyklostí. Kvíz. 3. Doporučovaná vyšetření po návratu z tropů. Vyšetřování na základě epidemiologických dat o importovaných horečnatých tropických onemocněních. Kvíz.
Zbývajících volných míst:
13
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti