Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235041285

Název akce:
Kurz – Dezinformace a jak na ně
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235041285
Datum a čas konání:
12.06.2024 - 8:30
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2000 Kč (82 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
NLZP i lékaře.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
Bc. MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Bc. Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Dezinformace ovlivňují naši společnost v mnoha oblastech. Jsou cíleně využívány pro dosažení politických nebo jiných cílů. Na tomto kurzu se dozvíte: co jsou to dezinformace, proč vznikají, jak se šíří a jak je rozeznat (kritické myšlení), jaké děláme chyby v myšlení (kognitivní zkreslení), jak fungují sociální sítě (algoritmy), jak mluvit s lidmi, kteří dezinformacím podléhají, jak chránit sebe i vaše děti v online prostředí (základy kybernetické bezpečnosti).

Další možnosti