Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235041284

Název akce:
Kurz – Zdravotník budoucnosti
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235041284
Datum a čas konání:
11.06.2024 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
6000 Kč (245 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
NLZP i lékaře.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Fyzioterapeut
Vedoucí:
Bc. MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Bc. Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Ať jste zdravotnický tým nebo jednotlivci v pečujícím povolání, máme pro vás nástroje, jak si umět pomoci ve chvílích, kdy to potřebujete. Ať je to těžký příběh, náročná směna v práci, nebo osobní život sám. V Srdcem Robinson myslíme i na vás, vaše potřeby, životy a hlavně psychohygienu. Nechte o sebe profesionálně pečovat. Věnujeme se emocím, otevřené komunikaci, péči o sebe, prevenci vyhoření, ale i tématu být sám za sebe. Ve spolupráci s organizací Srdcem Robinson nabízíme kurz, který Vám může pootevřít dveře doposud obcházené. Pojďte se s námi vydat a více se poznat. Tento kurz je dvoudenní, probíhá 11. 6. a 25. 6. 2024. Cena je za oba dva dny.

Další možnosti