Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222041272

Název akce:
Webcast – Psychologické důsledky násilí, truchlení a psychická první pomoc
Typ akce:
Mimořádný webcast
Kód akce:
222041272
Datum konání:
1.3.2024 - 31.12.2024
Místo konání:
On-line (webcast)
Cena:
400 Kč (17 €)

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, psychology, nelékařské zdravotnické pracovníky.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
Prof. MUDr. VEVERA Jan, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Eva Chárová
E-mail: charova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 461
Kmenový základ:
Není
Program:
Koordinace a strategie psychosociální pomoci po útoku na FF UK vč. aspektů krizové komunikace u události s rozsáhlým dopadem. Psychologické důsledky násilí, truchlení a psychická první pomoc. Kazuistiky (ukázky praktické práce s těmito klienty). Konkrétní potřeby a možnosti, jak se s náročnou situací vyrovnávat.
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti