Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235041119

Název akce:
Kurz – Manažerský trénink 6
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
235041119
Datum a čas konání:
11.03.2024 - 8:30
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2700 Kč (111 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
NLZP, lékaře a vedoucí pracovníky.
Tématické celky:
Chirurgické obory, Interní obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Fyzioterapeut
Vedoucí:
BARBRY Simona, DiS.
Lektoři:
BARBRY Simona, DiS.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Prakticky sestavený program pro 10 účastníků je založený na osvědčených manažerských přístupech a behaviorální a pozitivní psychologii. Trénink je rozložen do 6 měsíců (celkem 6 dnů/ 1 den v měsíci), podmínkou je stejné složení týmu při všech šesti kurzech a platba 3 sezení najednou. Program klade důraz na přirozenost, individualitu, ověřené metody, nástroje a zkušenosti lektorky z praxe. Co se naučíte: Sebereflexi ve vašem způsobu vedení – pozitivní stránky vašeho vedení a rozpoznání vašich slabin a limitů. Zvládání klíčových manažerských situací. Posílení vnitřní angažovanosti jednotlivců i celého týmu. Zvýšení samostatnosti, produktivity a kompetence vedených lidí. Efektivně komunikovat se všemi klíčovými partnery. Řešit konfliktní a kritické situace. Zvládat výzvy a dokázat vést efektivně i v období neustálých změn. Trénink je veden interaktivně s týmovou reflexí, zpětnými vazbami i konfrontačními situacemi.
Upřesnění:
Pro zájemce přihlášené 10/2023.

Další možnosti