Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235041116

Název akce:
Kurz – Manažerský trénink – 6. pokračování
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
235041116
Datum a čas konání:
01.03.2024 - 8:30
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2700 Kč (111 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
NLZP, lékaře a vedoucí pracovníky.
Tématické celky:
Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Fyzioterapeut
Vedoucí:
BARBRY Simona, DiS.
Lektoři:
BARBRY Simona, DiS.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
6. pokračování prakticky sestaveného programu, který je založený na osvědčených manažerských přístupech a behaviorální a pozitivní psychologii. Program klade důraz na autenticitu, individualitu, ověřené metody, nástroje a zkušenosti lektorky z praxe. Co se naučíte: • Sebereflexi autentického stylu vedení – pozitivní stránky vašeho vedení a rozpoznání vašich slabin a limitů; • Zvládání klíčových manažerských situací; • Posílení vnitřní angažovanosti jednotlivců i celého týmu; • Zvýšení samostatnosti, produktivity a kompetence vedených lidí; • Efektivně komunikovat se všemi klíčovými partnery; • Řešit konfliktní a kritické situace; • Zvládat výzvy a dokázat vést efektivně i v období neustálých změn.
Upřesnění:
Pro zájemce přihlášené 3/2023.

Další možnosti