Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222041107

Název akce:
Kurz – Vrozené způsoby, jak se uvolnit
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222041107
Datum a čas konání:
16.05.2024 - 9:00
Místo konání:
Praha 8, Ústavní 91, Psychiatrická nemocnice, katedra psychiatrie, 181 00
Cena:
1900 Kč (78 €)

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví, i pro pracovníky pomáhajících profesí.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. NEŠPOR Karel, CSc.
Lektoři:
MUDr. NEŠPOR Karel, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Eva Chárová
E-mail: charova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 461
Kmenový základ:
Není
Program:
Uvolnění je pro přežití ještě důležitější než schopnost rychle zmobilizovat síly. Způsoby, jak se uvolnit, jsou vrozené. Zejména se jedná o úsměv a smích, klidné brániční dýchání, spánek, dobré vztahy, vhodné prostředí a společnost, spontánní relaxaci po tělesné aktivitě a zdravé emoce, např. laskavost nebo vděčnost. Z toho vycházejí relaxační techniky a řada dalších postupů. Klid, vlídnost a pohoda se mezi lidmi přenášejí. To se děje zejména od výše postavené osoby směrem k podřízeným. Emoční naladění zdravotníka proto do značné míry ovlivňuje pacienty, jejich spolupráci i průběh léčby.
Zbývajících volných míst:
6
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti