Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222041103

Název akce:
Kurz – Dialektická behaviorální terapie: Představení směru a ochutnávka základních terapeutických strategií
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222041103
Datum a čas konání:
22.05.2024 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF, 140 00
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro pracovníky nelékařských profesí ve zdravotnictví (klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví).
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
Mgr. HORKÝ Martin
Lektoři:
Mgr. HORKÝ Martin
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Eva Chárová
E-mail: charova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 461
Kmenový základ:
Není
Program:
Dialektická behaviorální terapie (DBT) je komplexní psychoterapeutický program vyvinutý a zaměřený na léčbu zejména pacientů s hraniční poruchou osobnosti, kteří se sebepoškozují, jsou chronicky suicidální a mají závažné potíže s regulací emocí. DBT je v zahraničí jedním ze základních přístupů k práci s pacienty s hraniční poruchou osobnosti, v České republice je zatím málo rozšířen. Kurz představuje základy DBT – pohled DBT na hraniční poruchu osobnosti, základní principy DBT a součásti terapie a představení práce se suicidálním pacientem podle DBT. Kurz zahrnuje přednášky i praktické nácviky.
Zbývajících volných míst:
10

Další možnosti