Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238041112

Název akce:
Kurz – Základy kódování a vykazování zdravotních služeb v systému CZ-DRG
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238041112
Datum konání:
27.5.2024 - 29.5.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
5700 Kč (233 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
nelékařský zdravotnický personál, podle zákona č. 96/2004 Sb., pro osoby kódující a vykazující zdravotní služby na úrovni poskytovatelů zdravotních služeb. Kurz je primárně určen pro osoby, které nemají žádnou nebo minimální praxi v této oblasti.
Tématické celky:
Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
MUDr. ZVOLSKÝ Miroslav
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
V rámci kurzu seznamujeme s podklady pro vykazování, terminologií používanou ve zdravotnické dokumentaci, jsou vysvětleny postupy a pravidla pro kódování diagnóz prostřednictvím Mezinárodní klasifikace nemocí, postupy a pravidla pro vykazování DRG markerů. Frekventantům je představena struktura, pravidla a metodické materiály klasifikace hospitalizačních případů CZ-DRG. Program je zaměřen na získání teoretických znalostí i praktického procvičení kódování prostřednictvím volně dostupných podkladů na internetu. Kurz je rozdělen do 3 dnů po max. 8 vyučovacích hodinách denně, přičemž jednotlivé přednášky na sebe logicky navazují. Program bude zakončen testem. Frekventant následně obdrží potvrzení o absolvování kurzu.
Zbývajících volných míst:
15
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti