Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238041110

Název akce:
Kurz – Novinky v telemedicíně – Distanční podpora péče o diabetika
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238041110
Datum konání:
9.4.2024
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1000 Kč (41 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je káva během přestávky.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře a další zdravotnické pracovníky.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Během výukového programu se posluchači se seznámí s největšími problémy, se kterými se pacienti i lékaři pravidelně setkávají a jež mohou být vyřešeny pomocí telemedicíny. Dále se posluchači dozví o nejmodernějších zařízeních pro pacienty s diabetem, které principů telemedicíny využívají: kontinuální senzory glykémie (CGM) a okamžitá monitorace, chytrá inzulínová pera, inzulínové pumy a možnosti propojení s CGM nebo chytré náramky pro monitoring fyzické aktivity. Probrány budou rovněž mobilní a webové aplikace včetně DIY projektů, které vytvářejí pacienti sami pro sebe. Na závěr posluchači uslyší o nejvýznamnějších klinických studiích a pilotních projektech v ČR i zahraničí, které byly postaveny na využití telemedicínských technologií v péči o pacienty s diabetem.

Další možnosti