Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238041102

Název akce:
Kurz pro pověřence pro OOU ve zdravotnictví
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238041102
Datum a čas konání:
21.03.2024 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pověřence pro ochranu osobních údajů u poskytovatelů zdravotních služeb a poskytovatelů pobytových sociálních služeb. Účast nebude odepřena ani DPO ze souvisejících a blízkých oblastí, jako je například veřejné zdravotní pojištění, veřejná správa, správa sociálního zabezpečení, úřady práce a podobně, ani dalším osobám s odborným zájmem o problematiku.
Tématické celky:
Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví
Vedoucí:
RNDr. NEUWIRT Karel
Lektoři:
RNDr. NEUWIRT Karel
Ing. KRAUTVOR Aleš
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz pro pověřence pro ochranu osobních údajů ve zdravotnictví je volný tematický cyklus vzdělávacích programů pořádaných výukovým pracovištěm elektronického zdravotnictví IPVZ. Vzdělávací programy jsou koncipovány obvykle jako jednodenní nebo dvoudenní. Program je vždy připraven tak, aby se posluchači seznámili s novinkami v oblasti ochrany osobních údajů, případně v oblasti kybernetické bezpečnosti a souvisejícími oblastmi. Během dvou dnů se posluchači setkají se zajímavou osobností, odborníkem na projednávanou tematiku. Dostanou prostor pro prezentaci vlastních zkušeností, dobrých příkladů i případných incidentů.
Upřesnění:
2 dny

Soubory ke stažení

program kurzu (19 KB)

Další možnosti