Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204041102

Název akce:
Kurz – Mezinárodní očkovací průkaz a jeho vyplňování
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
204041102
Datum a čas konání:
30.05.2024 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF, 140 00
Cena:
950 Kč (39 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je káva během přestávky.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pediatry, praktické lékaře pro děti a dorost, praktické lékaře pro dospělé, všeobecné a dětské sestry, dále pro lékaře infekcionisty, epidemiology, hygieniky, mikrobiology, odborníky pracovního lékařství, kteří se chtějí naučit provádět zápisy o jakémkoliv očkování v anglickém jazyce dle mezinárodních zvyklostí do Mezinárodního očkovacího průkazu a dozvědět se podrobnosti o očkování proti žluté zimnici.
Tématické celky:
Hygiena a epidemiologie, Interní obory, Pediatrické obory, Ostatní lékařské obory, Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Lektoři:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
1. Certifikát o povinném očkování, očkování proti žluté zimnici a také návod na vyplnění Certifikátu o neprovedeném očkování proti žluté zimnici ze zdravotních důvodů. Budou probrány konkrétní příklady, kdy očkování aplikovat a kdy ne. 2. Mezinárodní očkovací průkaz, včetně zápisu standardních i nestandardních očkování v anglickém jazyce, a dle mezinárodních zvyklostí. Každý účastník bude mít k dispozici jako dokumentaci předem vyplněný MOP, do kterého si bude moci zapisovat i další poznámky. Návod jak vyplnit mezinárodní záznamy o provedeném očkování pro studia na zahraničních školách.
Poznámka:
Po absolvování kurzu bude moci účastník žádat na MZd o možnost očkovat proti žluté zimnici a provádět zápisy do Certifikátu o povinném očkování. Tuto možnost mají doposud lékaři se specializovanou způsobilostí v infekčním lékařství a epidemiologii.

Další možnosti